YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Müezzinoğlu İhsanoğlu'nu bakın neye benzetti!
Müezzinoğlu İhsanoğlu'nu bakın neye benzetti!
09 Ağustos 2014 07:30
Kırklareli’'nin Lüleburgaz ilçesinde mitingde konuşan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, ‘Çatı Aday’ Ekmeleddin İhsanoğlu’'nu milli piyangoya benzeterek "bunun amortisi bile olmaz" dedi.

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Lüleburgaz’ın köylerinde düzenlediği ziyaretlerinin ardından şehir merkezinde bulunan Altıyol mahallesinde düzenlenen mahalle mitingine katıldı. 

Bakan Müezzinoğlu, yaklaşık 2 bin mahalleli tarafından havai fişek gösterisiyle karşılandı.

Dediğimi yapsınlar istifa ederim

Altıyol mahallesi meydanında halka hitap eden Bakan Müezzinoğlu, Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve Ekmeleddin İhsanoğlu’nun kameraların karşısına çıkıp ‘Çatı Adayı’ destekleyen 14 partinin ve Genel Başkanlarının adını kağıda bakmadan saymaları halinde Bakanlıktan ve Milletvekilliğinden istifa edeceğini söyledi

Türkiye'’de yaşayan 77 milyon vatandaştan 7 bin kişinin Ekmeleddin İhsanoğlu’nu tanımadığını vurgulan Bakan Müezzinoğlu, CHP ve MHP’nin Genel Merkezlerinin tanımadığı bir kişinin cumhurbaşkanlığına laik görebilmek bu millete hakaretin ta kendisidir’’dedi.

Bundan amorti piyango bile olmaz

Bakan Müezzinoğlu, ‘Çatı Aday’ İhsanoğlu’nun birde sloganı var ‘Ekmek için Ekmeleddin’ güler misin, ağlar mısın? Pazartesinden sonra daha neler neler çıkacak.

Ey Sayın Ekmeleddin İhsanoğlu, 71 yaşına kadar 3 kişi ekmek verdin mi? Cumhurbaşkanlığı köşkünde milletin parasıyla birilerine yapacağın ikramlar mı Ekmek için Ekmeleddin Olacak? Saygı ekmek için geliyormuş. Saygı ekmek için Cumhurbaşkanımı olmak lazım? Ey CHP ey MHP millete milli piyango seçtirir gibi çatı aday seçtirmeyin amortiye mahkûm etmeyin. Bundan amorti bile olmaz’’ifadelerine yer verdi.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler