YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
MKEK müdürü Mustafa Tanrıverdi'nin kelepçelendiği an
MKEK Fabrika Müdürü Mustafa Tanrıverdi'nin gözaltına alındığı ana ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı.
MKEK müdürü Mustafa Tanrıverdi'nin kelepçelendiği an
13 Nisan 2016 / 08:20 Güncelleme: 13 Nisan 2016 / 09:49

Geçtiğimiz hafta Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE) silah fabrikası müdürü Mustafa Tanrıverdi, "devlet sırlarından yararlanma, devlet hizmetlerine sadakatsizlik" suçundan tutuklanmıştı.

KELEPÇELENDİĞİ ANLAR ORTAYA ÇIKTI

Ankara Organize Suçlar Şube Müdürlüğü, 06 Nisan 2016'da Eskişehir Yolu üzerindeki Çiçek Lokantası'nda gerçekleştirilen operasyonla Mustafa Tanrıverdi'yi yakalandı. Tanrıverdi gözaltına alındıktan sonra polisler tarafından elleri arkadan kelepçelendi.

EVİNDE İSE YÜKLÜ MİKTARDA PARA BULUNDU

Tanrıverdi'nin evinde yapılan aramada başka ülke ve firmalara devlet sırlarını satarak elde ettiği yüklü miktarda para ele geçirildi.

kimbilir daha ne önemli porjeleri sattı..
 // atiker
bu zalime ne yapmak lazım 60 üstünde yaş bu ne damahkarlık bir ülkenin namusu dedilecek kadar önemli bir projeyi satıyorsun bir çoklarınıda satmış yakında bir yerlerde aynıları yapılır piyasaya sürülür bunun devlet en ağır cezayla cezalandırmalı devlet yine akıllanmamış paralel neler yaptı hiçmi ders çıkarılmadı böyle yerlere getirilen adamlar 7+24 sürekli takip edilmeli aldığı nefes bile sayılmalı bu bir zafiyettir en acı örnekleri ortada iken......
13 Nisan 2016 Çarşamba 11:02
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler