YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mısır'da CHP Heyeti'ni şok eden soru
CHP heyeti, Kahire'de Dışişleri Bakanı Nebil Fehmi'nin dışında çok sayıda siyasi parti temsilcisi ile bir araya geldi. CHP'lilere Mısır'daki parti yetkilileri CHP'nin en son ne zaman iktidar olduğunu sordu.
Mısır'da CHP Heyeti'ni şok eden soru
11 Eylül 2013 / 16:11 Güncelleme: 11 Eylül 2013 / 16:28

İktidar olduklarında Mısır ile ilişkileri düzelteceklerini söyleyen CHP'lilere Mısırlılar hiç beklenmedik bir soru sordu.

Heyetin görüştüğü Özgür Mısırlılar Partisi lideri Ahmed Said, CHP'lilere "En son ne zaman iktidar olmuştunuz?" sorusunu sordu.

2015'te iktidar olacağız

Bu zor soruya Faruk Loğoğlu, "En son epey uzun süre önce iktidardaydık. Ancak geçmişi bırakıp, geleceğe bakalım. 2015'te iktidarda olacağız" cevabını verdi.

Osman Korutürk ise, en son "Ecevit döneminde iktidarda olunduğunu" anlattı. Ecevit'in DSP'nin Genel Başkanı olmasına rağmen, CHP siyasi çizgisinin devamı bir parti olduğunu söyleyen Korutürk, Bülent Ecevit'in CHP'den kopmasının nedeninin de Türkiye'deki askeri darbe olduğunu vurguladı.

Chp
 // M.N.A
Bu chp heyetine yalaniniz batsin birde ecevit iktidarda iken ulkemizde kitlik vardi ulkemiz civi bile yapamiyordu bir esnaf kasasini firlatinca guzelim ulke alt ust oldu ha sunuda unutmayalim ecevit karamboldan basbakan olmustu birde 2015 te iktidar olacaklarmis ha ha ha ha kusura bakmayin cok gulesim geldi birde misirli darbecileri guldurmusler baska ne yapabilirler...
11 Eylül 2013 Çarşamba 19:42
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler