YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Milyonlar teröre karşı Yenikapı'ya gidiyor
"Milyonlarca Nefes Teröre Karşı Tek Ses" mitingi, bugün Yenikapı Miting Alanı’nda saat 16.00’da gerçekleştirilecek. Devletin zirvesi orada..
Milyonlar teröre karşı Yenikapı'ya gidiyor
20 Eylül 2015 / 08:40 Güncelleme: 20 Eylül 2015 / 08:44

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı İsmet Yılmaz ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da katılacağı “Milyonlarca Nefes Teröre Karşı Tek Ses” mitingi, bugün İstanbul Yenikapı Miting Alanı’nda saat 16.00’da gerçekleştirilecek.

Sivil Dayanışma Platformu tarafından düzenlenecek miting için hazırlıklar tamamlandı ve dev bir sahne hazırlandı. Montajın tamamlanmasının ardından “Milyonlarca Nefes Teröre Karşı Tek Ses” yazılı dev pankart sahnenin önüne asıldı. 1 milyon kişinin katılımının hedeflendiği miting öncesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan da resmi Twitter hesabından mesaj yayınlayarak, “Tüm vatandaşlarımızı bir olmaya, birlik olmaya, teröre karşı tek ses olmaya, Yenikapı’ya davet ediyorum” çağrısında bulundu. Erdoğan, mitingle ilgili afişi de Twitter hesabında paylaştı.

BAZI YOLLAR TRAFİĞE KAPANACAK

Öte yandan İstanbul Emniyet Müdürlüğü, miting nedeniyle bugün bazı yolların sabah saat 08.00’den etkinlik bitimine kadar trafiğe kapatılacağını duyurdu. Açıklamaya göre; Bakırköy Taşhanlar Köprü, Aksu Caddesi çıkışından Sahil Kennedy Caddesi Yenikapı Kavşak arası kapatılarak araçlar Bakırköy istikametine yönlendirilecek. Gazi Mustafa Kemal Paşa Caddesi sahil istikameti, Namık Kemal Caddesi’nden Sahil Kennedy Caddesi istikameti, Atatürk Bulvarı Pertevniyal Lisesi önünden Gazi Mustafa Kemal Paşa Caddesi istikameti de trafiğe kapatılacak, araçlar Millet Caddesi ve Vatan Caddesi’ne yönlendirilecek. Yine Sahil Kennedy Caddesi, Balık Hali’nden itibaren Yedikule’ye kadar kapalı olacak.

Milyonlar dua edecek

 // anti laik
hainlerin gözü görmez kulakları duymaz...
20 Eylül 2015 14:15
 // anti laik
hainlerin gördüğü yok...
20 Eylül 2015 14:14
Hıııhıııııı
 // Halifax
Miting saat 16:00 da.Göreceğiz....
20 Eylül 2015 Pazar 13:46
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler