YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Milli ittifak genişliyor! Onlar da katılacak
Milli ittifak genişliyor! Onlar da katılacak
21 Ocak 2018 08:27
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, çağrısına olumlu yanıt veren BBP’nin de milli cepheye katılmasına MHP Genel Başkanı Bahçeli’nin sıcak baktığı öğrenildi.

Türkiye'yi yeniden şekillendirecek "Büyük Türkiye İttifakı" kuruluyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, çağrısına olumlu yanıt veren BBP'nin de milli cepheye katılacağı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin "bir oy bir oydur" diyerek buna sıcak baktığı öğrenildi.

İttifakın dördüncü partisinin CHP ile referandumda işbirliği yaptığı için kendi tabanından büyük tepki alan Saadet Partisi olabileceği de konuşuluyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplanan AK Parti MYK'da, MHP lideri Bahçeli ile yaptığı görüşme hakkında bilgi verdi. Ortak bir metin ortaya çıkması için komisyonun çalışacağını, ülke için büyük bir samimiyetle yola çıktıklarını ve sonuç almak istediklerini söyledi. İttifaka katılacak başka partiler arasında Saadet Partisi'nin de adı geçiyor.

Saadet Partisi tabanının, ittifakta yer alınması yönünde üst yönetime baskı kurduğu, yönetimin buna direnemeyeceği ve önümüzdeki günlerde Erdoğan ile bir görüşme talebi geleceği ifade ediliyor.

demokratik ortamda başaramayanlar ...
 // Ömer
Doğu- Güneydoğu illerinde halkın içerisine çıkmayan menfaatçi feodal zihniyetli menfaatprest ihaleciler ve Sözde Ak Partili'ler, İttifak konusunda; ilk seçimde sn.Erdoğan'ı ve Ak Partiye gönül verenleri hayal kırıklığına uğratacaklar. ...
21 Ocak 2018 Pazar 14:31
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler