YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Milli Görüş kadroları yönetimi devralacak
Milli Görüş kadroları yönetimi devralacak
17 Şubat 2014 14:51
Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Efsane hizmetleriyle belediyecilikte çığır açan Milli Görüş kadroları, bu seçimlerde yönetimi devralacak" dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Efsane hizmetleriyle belediyecilikte çığır açan Milli Görüş kadroları, bu seçimlerde yönetimi devralarak, milletimizi özlediği hizmetlere yeniden kavuşturacaktır" dedi. 

Kamalak, partisinin Bağcılar Olimpik Kapalı Spor Salonu'ndaki aday tanıtım töreninde yaptığı konuşmada, 30 Mart'ta yapılacak seçimin önemli olduğunu söyledi. 

Yerel seçimlerin tarihi öneme sahip olduğunu vurgulayan Kamalak, "Asıl yarış şimdi başlıyor. Efsane hizmetleriyle belediyecilikte çığır açan Milli Görüş kadroları, bu seçimlerde yönetimi devralarak, milletimizi özlediği hizmetlere yeniden kavuşturacaktır" diye konuştu. 

"Ateş kapımıza dayandı" 

Emperyalizmin 20. Haçlı Seferi'ni yaptığını ve adım adım Büyük Ortadoğu Projesi'nin uygulandığını savunan Kamalak, şöyle devam etti:

"Sudan ikiye bölündü, Irak üçe bölündü, Libya 40 parçaya bölündü, Mısır'ın durumu ortada, Suriye paramparça. Hemen yanıbaşımızda, yüzyılın en büyük insanlık dramı yaşanıyor. Ateş kapımıza dayandı. Söylemeye dilim varmıyor ama merhum Necmettin Erbakan hocamızın dediği gibi asıl hedefte Türkiye var. Amaç büyük İsrail devletini kurmaktır." 

TBMM'de milletvekilleri arasında yaşanan olayların çok üzücü olduğunu dile getiren Kamalak, "Ağza alınmayacak küfürler, yumruklaşmalar ve kavgalar orada. Şaşmıyoruz, 'Milli Görüş'ün bulunmadığı bir Meclisten de başka bir şey beklenemezdi' diyoruz" değerlendirmesinde bulundu. 

Kamalak, seçimlerde işbaşına gelmeleri halinde yolsuzluk ve rüşvetle mücadele edeceklerini ifade ederek, "Allah'ın izniyle ilk iş olarak bütün bakanlıkların, bütün belediyelerin kapılarına 'Rüşvet alanda da veren de melundur' tabelasını yeniden astıracağız" dedi. 

Mustafa Kamalak, şunları kaydetti: 

"Şimdi Sayın Başbakanın başdanışmanı çıkmış 'Orduya kumpas kuruldu' diyor. Ey AK Parti, ey Sayın Başbakan, ey Başdanışman, Milli Görüş'e kumpas kuran siz değil miydiniz? 'Bu kafayla iktidar olunmuyor' deyip küresel egemenlerle işbirliği yapan siz değil miydiniz? 'Biz uzlaşarak, anlaşarak yürüyeceğiz' diyen siz değil miydiniz?" 

Salondakilerin sık sık "Mücahit Erbakan, Başbakan Kamalak" sloganları attığı törende, "Saadet kazanınca, Türkiye kazanacak" yazılı pankartlar açıldı.

Törene, Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Hüseyin Oruç, Bağcılar Belediye Başkan adayı Mesut Doğan ve partililer katıldı. 

Bizde bunu ADAM sandik !
 // Oruc
Tabiki sen olanlar alakam yok diyeceksin, ama sen ancak o geri kalmis Islam dan nasibini alamamis bilincsiz gencleri inandirirsin ! Yaziklar olsun sana, utanmadinmi öyle bir ortamda güc gösterisi yapmaya kalkmaktan, kaldiki nefret kazandin itibar yerine ! Cigerin bes para etmez !...
17 Şubat 2014 Pazartesi 15:16
Milli bir görüs var ama senin koltuk görüsünle ayni degil !
 // Oruc
Son Avrupa Milli Görüs toplantisinda senin yandaslarinin nasil hir cikartmaya calistiklarini cok iyi gözledik ve senin ve yandaslariyin ne kadar ucuz ve bayat bir Islam disi bir kardes anlayisi oldugunu cok iyi sergilediler, tabiki 30-40 genci güya müslüman olacaklar utanmadan sokak serserileri gibi bir aile ortamini bozmaya calistiklari gözden kacmadi. Bilmem senin kilon kac para, ama Saadet partisini yönetecek zekayi senden görmüyor millet, koltuk sevdagindan vaz gec, sen ancak yük olursun !...
17 Şubat 2014 Pazartesi 15:12
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler