YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Milletvekillerinden yüksek not alan hizmet ise "kampüs güvenliği"
Milletvekillerinden yüksek not alan hizmet ise "kampüs güvenliği"
Milletvekillerinden yüksek not alan hizmet ise "kampüs güvenliği"
02 Mart 2009 / 10:04 Güncelleme: 00 0000 / 00:00

Milletvekillerinin en çok şikayetçi oldukları konu Meclis'e gelen ziyaretçi sayısının çok fazla olması...


Milletvekilleri arasında yapılan bir ankette, milletvekillerinin Meclis'te çıkan yemekleri beğenmedikleri ortaya çıktı. Milletvekilleri ulaştırma hizmetlerinin yetersizliğinden şikayetçi. Milletvekillerinin en çok şikayetçi oldukları konu ise Meclis'e gelen ziyaretçi sayısının çok fazla olması. TBMM Genel Sekreterliği tarafından ‘Stratejik Plan' hazırlanırken milletvekillerinin görüş ve öneriler alındı. Odalar küçük ve yetersiz Milletvekilleri arasında yapılan ankette en çok dile getirilen şikayet ziyaretçi sayısının fazlalığı oldu.


TBMM'yi normal günlerde en az 3000 kişinin ziyaret ettiğine dikkat çekiliyor. Milletvekilleriyle yapılan ankette tespit edilen en çok şikayetler şunlardan oluşuyor: tMilletvekili çalışma odalarının küçük ve yetersiz olması.Toplantı mekanlarının yetersizliği. tMilletvekili sekreter ve danışmanlarını istenen niteliklere sahip olmaması. tKulislere gazeteci ve ziyaretçi alınması. Lokantaların çok kalabalık olması. Ulaştırma hizmetlerinin yetersizliği.


GÜVENLiĞE TAM NOT


Milletvekilleri arasında yapılan ankette ‘kampüs güvenliği' en yüksek notu alan hizmet oldu. Milletvekilleri güvenlik hizmetleri konusunda yüzde 83 gibi bir oranla memnun olduklarını ifade etti. BUGÜN


 


 

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler