YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Milletvekili oldular terörü bırakamadılar!
PKK'nın kanlı saldırılarını artırdığı günlerde HDP'liler bir yandan sözde 'barış' çağrısı yapıyor bir yandan da terör örgütüyle adeta ortak çalışıyor.
Milletvekili oldular terörü bırakamadılar!
13 Ağustos 2015 / 11:27 Güncelleme: 13 Ağustos 2015 / 11:29

İşte o milletvekilleri…:

Faysal Sarıyıldız

Yaralı teröristi hastaneye götürdü 

Silopi'de 4 polisin şehit olduğu mayın saldırısına karışan 'Tekoşer' kod adlı terörist, silah sevkıyatı yaparken suçüstü yakalanan HDP'li Faysal Sarıyıldız tarafından özel aracıyla hastaneye götürüldü. O anlar güvenlik kamerasına da yansıdı.  

rs1-390.jpg


Ziya Çalışkan 

2 polisi şehit edene layık olacakmış 

Adana Pozantı'da iki polisi alçakça şehit eden teröristin cenazesine katılan Şanlıurfa Milletvekili Ziya Çalışkan, "Her toprağa verdiğimiz şehit, bizim için bir yemin, bir ant oldu. Onlara layık olmaya çalışacağız" diye konuştu.  

rs2-103.jpg

Osman Baydemir 

Bölge sorumlusuyla hatıra pozu

Hakkari-Çukurca'da pek çok terör eylemini organize eden "Van Eyaleti Kavaklı Sorumlusu" terörist öldürüldü. Asıl adı Barış Tekçe olan teröristin şehirde HDP'li Baydemir'le fotoğrafları çıktı.

rs3-037.jpg

AKŞAM

 // ismail
Bunlar pkk nın vekili...
13 Ağustos 2015 18:25
belli bir sey
 // mustafa
bunu herkez biliyor çocuğa sorsan HDP =pkk diyecektir. hala adamları normal bir insanmış gibi davranmak için kendisini zorluyor hükümet. herkezce malum bir şey bu....
13 Ağustos 2015 14:15
 // umut turk
İnsan oğlu şerefi için yaşar, bazi kesim ise serefsizlerine kılıf ararlar, iş PKK yandaşları ve PKK lılar bu kilifci kesime dahil, lağım faresi kılıklı serefsizler....
13 Ağustos 2015 12:26
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler