YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
MHP'yi sarsan istifalara Bahçeli'den ilk yorum
MHP'nin ağır toplarının dün istifalarını vermelerinin ardından partinde taşlar yerinde oynadı. İstifaların hemen ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüşen MHP'li Baki Ersoy, Bahçeli'nin istifalara tepkisini anlattı.
MHP'yi sarsan istifalara Bahçeli'den ilk yorum
25 Şubat 2016 / 12:39 Güncelleme: 25 Şubat 2016 / 12:42

Yusuf Halaçoğlu'nun dün Ümit Özdağ'ın TBMM’de düzenlediği basın toplantısında yanında yer alması MHP Kayseri il ve ilçe teşkilatlarında 'soğuk duş' etkisi yaptı.

MHP Kayseri İl Başkanı Baki Ersoy, Genel Başkan Yardımcılığı görevinden istifa eden Ümit Özdağ'ın yanında Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu'nun da bulunması üzerine Ankara'ya gidip Genel Başkan Devlet Bahçeli ile görüştü.

Baki Ersoy dün Ankara'ya giderek Genel Başkan Devlet Bahçeli ile gece yarısı görüştükten sonra açıklama yaptı. Ersoy, Bahçeli'nin görüşme sırasında kendisine "Siz teşkilatlar olarak kaya gibi durdunuz. Bunlara ne oluyor? Teşkilatlar sizlere emanet. Sizler benim evlatlarımsınız, bu teşkilatlara sahip çıkın" dediğini anlattı.

mesele bahçeli değil anlamadınmı
 // Muammer Bekaroğlu
CHDP yi hallettiler şimdi sıra bahçeliyemi geildiı bu oyunlar feto işi ülkücüler vatanı satmaz devleti devletgibi severler...
25 Şubat 2016 Perşembe 16:35
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler