YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
MHP'liler, Bahçeli'nin elini öpme yarışında İZLE
Bahçeli'nin elini öpmek için uzun sıra oluşturuldu
MHP'liler, Bahçeli'nin elini öpme yarışında İZLE
21 Mayıs 2009 / 17:17 Güncelleme: 00 0000 / 00:00

Bahçeli Tek Tek El Öptürürken


Festivale katılmak üzere Mersin'in Silifke İlçesi'ne gelen MHP lideri Bahçeli, kendisini karşılamak için uzun kuyruk oluşturan partililere tek tek elini öptürdü...
 
Festivale katılmak üzere Mersin'in Silifke İlçesi'ne gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, kendini karşılamaya gelen partililer ile tek tek tokalaştı. Bahçeli ile tokalaşabilmek için uzun bir sıra oluşturan partililerin çoğu, Bahçeli'nin elini öptü. Bir partilinin sarılma girişimi ise başırısızlıkla sonuçlandı.
Silifke Belediyesi tarafından 37 bin metrekare alanda yaptırılan kapalı semt pazarının açılışı için toplanan partililer Bahçeli'yi karşılamak için uzun bir kuyruk oluşturdu. Partililerden bir kısmı Bahçeli'nin eline öperken bir partili elini öptükten sonra sarılmak istedi. Bir an şaşkınlık yaşayan Bahçeli geri çekilerek partilinin kendisine sarılmasına izin vermedi. Bahçeli daha sonra kuyruğa giren bütün partililere elini öptürdü.


Küçük bir kız çocuğunu kucağına alan Bahçeli, kız çocuğunu bir süre sevdi. Konuşmaların ardından yapılan semt pazarı Bahçeli tarafından hizmete açıldı. Bahçeli daha sonra Bahçeli, bu yıl 36'ncısı gerçekleştirilecek ''Uluslararası Silifke Kültür Haftası'' etkinliklerine katıldı.


İŞTE O GÖRÜNTÜLER...


SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler