YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
MHP'li Vekilin Çıldırdığı An... İZLE
Serdaroğlu, hemşehrisinin söylediği sözler üzerine çılgına döndü
MHP'li Vekilin Çıldırdığı An...  İZLE
14 Ağustos 2009 / 21:41 Güncelleme: 14 Ağustos 2009 / 00:00

Kürt açılımına ateş püsküren MHP'nin Kastamonu Milletvekili Mehmet Serdaroğlu, hemşehrisinin söylediği sözler üzerine çılgına döndü. İşte o anın videosu...


Kastamonu'nun Taşköprü İlçesi'nde 23'ncüsü düzenlenen Uluslararası Taşköprü Kültür ve Sarımsak Festivali'nde kürsüde konuşan MHP Kastamonu Milletvekili Mehmet Serdaroğlu, bir kişinin ‘Apo'yu idamdan siz kurtardınız' sözleri üzerine sinirlenerek “Kes sesini terbiyesiz herif' diye çıkıştı.


Milletvekili Serdaroğlu, konuşmasında, bölücülerin TBMM çatısı altında olduğunu ve ülke geleceğinin kötüye gittiğini, bunun yanında yakın zamana kadar bir iç çatışma görülebileceğini öne sürdü. Bu sırada türübünlerde etkinliği izleyenlerden Eyüp Özsoy, “Apo’yu idamdan siz kurtardınız” diye bağırdı. Özsoy'un sözlerini üst üste 4 kez tekrarlaması ardından Milletvekili Serdaroğlu, “Kes sesini terbiyesiz herif” diyerek konuşmasını böldü.


Sözlü tartışmanın karşılıklı sürmesi ardından Eyüp Özsoy polisler tarafından festival alanından uzaklaştırıldı.


Daha sonra söz alarak kürsüye çıkan AKP Kastamonu Milletvekili Hakkı Köylü, MHP'li Mehmet Serdaroğlu'nun konuşmalarına cevap verdi. Milletvekili Köylü, Türkiye Cumhuriyeti'nin ekonomik ve siyasi itibarının daha güçlü bir dönem yaşadığından kimsenin şüphe duymamasını istedi.


İŞTE MHP’Lİ SERDAROĞLU’NUN ÇİLEDEN ÇIKTIĞI ANIN VİDEOSU


SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler