YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
MHP'li vekile 'paralel' tehdit
MHP’ eski milletvekili Özcan Yeniçeri'nin aldığı tehdit mektubuna ulaşıldı. Mektupta, "Bahçeli'yi indirene kadar devam edeceğiz. Sesin de çok güzel çıkmış hoca efendi kardeşim" ifadeleri yer aldı.
MHP'li vekile 'paralel' tehdit
14 Aralık 2015 / 08:43 Güncelleme: 14 Aralık 2015 / 08:58

Telekulak skandalının mağdurlarından olan eski MHP’'li Milletvekili Özcan Yeniçeri Paralel Yapı tarafından tehdit edildiğini iddia etmişti.

2014 yılında Kavaklıdere postanesinden Paralel Yapı'nın kendisine gönderdiği bir mektupla tehdit ettiğini belirterek savcılığa konuyla ilgili ifade vermişti. Akşam, Paralel Yapı'nın Yeniçeri'ye gönderdiği ve soruşturmadaki delil klasörlerine giren tehdit mektubuna ulaştı.

BAHÇELİ ADAY YAPSIN DİYE 

Mektupta, "“Sayın hoca efendi. Çok konuşuyorsun, boş konuşuyorsun. Sen de farkındasın. Bahçeli aday yapsın diye ne kadar fırıldak döndün değil mi? Şimdi duyduk ki, Bahçeli ş.. ama ne yapalım indirene kadar böyle devam edeceğiz. Şimdi istifa edersek sırasını beğenmedi bunlar zaten haindi der bizim için demişsin. Sesin de çok güzel çıkmış. Yakında kasetin çıkacakmış. Hayırlı olsun hoca efendi kardeşim. Demek ki her partinin bir paraleli varmış. Gerçi senden ancak yamuk olur diye biliyorduk ama" ifadeleri yer aldı.

"TÜRKİYE BU YAPI'DAN TEMİZLENMELİ"

Yeniçeri, Paralel Yapı'ya yönelik yasa dışı dinleme soruşturması kapsamında verdiği ifadede şikayetçi olduğunu belirtmişti.

Yeniçeri ifadesinde "“Devlette bulunan kayıtları silen ve ispatı mümkün olmayan hale getiren görevlilerden şikâyetçiyim. Türkiye’nin bu sıkıntıdan bir an önce temizlenmesini diliyorum" dedi.

 

AKŞAM

 // Fetö
örgütün kurduğu sendikaya üye 22 bin öğretmen var. bir an önce bu sendikaya gereken yapılmalı....
14 Aralık 2015 15:31
 // Rasim DUMAN
Devlet BAHCELİ'nin son zamanlarda "ser cephesi" tarafindan hedef tahtasina konulmasi hic hayra alamet degil. Devlet BAHCELİ, devlet ve millet dusmanlarina karsi cesur ve net tavir aldigi ve Ulkucu camiayi sokaklardan uzak tuttugu icin, alcakca bir karalama kampanyasina maruz kaliyor. MHP'li kardeslerim, aman uyanik olun ve oynanan oyunu gorun....
14 Aralık 2015 10:30
kpss
 // mevlüt
herşey beklenir. fetönün kpss hırsızlığını soruşturan savcıyı telefonla tehdit etmişti fetö örgütü üyesi bir öğretmen. kodesi boyladı. mebte örgütün kurduğu sendikaya üye 22 bin öğretmen var. bir an önce bu sendikaya gereken yapılmalı. bazılarının çocukları harp okullarında. ...
14 Aralık 2015 Pazartesi 09:47
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler