YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
MHP'li vekilden Bozdağ'a hakaret
MHP'li vekilden Bozdağ'a hakaret
21 Kasım 2014 19:00
MHP Kocaeli Milletvekili Lütfi Türkkan, Twitter üzerinden Bekir Bozdağ'a hakaret etti. Bozdağ'ın Pembe Köşk ve Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nı karşılaştırması üzerine Türkkan, “Ulan dangalak, bilârdo masası ile 1000 odalı saray aynı mı?” diye hakarette bulundu

MHP'li Lütfi Türkkan, AK Saray ile Pembe Köşk'ü karşılaştıran ve bilardo masası örneği veren Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'a Twitter hesabından "Ulan dangalak, bilârdo masası ile 1000 odalı saray aynı mı?" diye ağır hakarette bulundu.

Pembe Köşk yapıldığında ekonomi daha kötüydü

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Meclis’te 'AK Saray' olarak adlandırılan ve maliyetinin 1 milyar 370 milyon lira olduğu açıklanan Cumhurbaşkanlığı Sarayı ile Pembe Köşk’ü karşılaştırdı. Bakan Bozdağ, Pembe Köşk'teki bilardo masasını örnek gösterdi.

Cumhurbaşkanlığı hizmet binasının ülkenin milletin onuru, büyüklüğü ile mütenasip olmasını arzu etmenin kötü olmadığını ifade eden Bozdağ, Çankaya Köşkü’nün ve Pembe Köşkün yapıldığı zaman Türkiye’nin ekonomisinin daha kötü olduğunu hatırlattı. Köşkleri ziyaret ettiğini ifade eden Bozdağ, Pembe Köşk’ün içinde bilardo olduğunu, bunun neden eleştirilmediğini sordu.

Bozdağ’ın açıklamasına ilk tepki ise Twitter üzerinden MHP'li Lütfü Türkkan'dan geldi. MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Adalet Bakanı Bozdağ’a Twitter hesabından “Ulan dangalak, bilârdo masası ile 1000 odalı saray aynı mı?” diye hakarette bulundu.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler