YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
MHP'li Özcan Yeniçeri'den flaş MİT tırları yorumu
MHP'li Özcan Yeniçeri, MİT tırlarına baskın yapılması olayıyla ilgili "MİT tırlarının durdurulması vatan hainliğidir" dedi.
MHP'li Özcan Yeniçeri'den flaş MİT tırları yorumu
14 Mart 2015 / 13:30 Güncelleme: 14 Mart 2015 / 13:45

Beyaz TV'de Latif Şimşek'in sunduğu 'Dinamit' programına konuk olan MHP Ankara Milletvekili Özcan Yeniçeri, paralel yapıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Değişik hesaplar yüzünden...

MİT tırlarının durdurulmasını 'Vatan hainliği' olarak değerlendiren Yeniçeri, "Ülkeniz üzerindeki değişik hesaplar yüzünden siz sürekli izlenirsiniz. Ajanlık ve istihbarat faaliyetleri bunun için vardır. Bugün paraleli kullanırlar, yarın marksistleri kullanırlar. Bunlar vardır ve olacaktır" dedi.

MİT tırlarının durdurulması vatan hainliğidir

"Devlet içinde devlet olmaz" diyen Yeniçeri sözlerini şöyle sürdürdü; "Millet içinde millet olmaz, bayrak içinde bayrak olmaz. Kim ki devletin içinde bir devlet yapılanması meydana getiriyor; PKK gibi, paralel yapı gibi.. Bunlar yok edilmelidir ve yok edilecektir. MİT tırlarının durdurulması vatan haniliğidir. Bir devletin ortaya koymuş olduğu gizli politikalar vardır. Türkiye Cumhuriyeti, Teşkilatı Mahsusa'nın ürünüdür. Bunu kimse inkar edemez."

Rasim Ozan Kütahyalı alkışladı

Özcan Yeniçeri'nin MİT tırlarıyla ilgili yaptığı açıklamayı, gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı alkışlarken "Bu çok önemli. Bravo" dedi.

 

SABAH

günaydın!!!
 // a yılmaz
Günaydin MHP, siz böyle konuşmazdınızya acaba seçim var onun içinmi?...
14 Mart 2015 17:38
hele şükür
 // samet
yerli ve milli bir açıklama duyar olduk.inşallah seçimden sonrada devamı gelir...
14 Mart 2015 Cumartesi 15:55
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler