YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
MHP'li muhalifler için flaş iddia! O partiye geçiyorlar
MHP'li muhalifler için flaş iddia! O partiye geçiyorlar
18 Mayıs 2017 11:20
MHP'li muhaliflerden Ümit Özdağ ve Yusuf Halaçoğlu'nun CHP'ye geçeceği iddia edildi.

Milliyetçi Hareket Partisi'nden ihraç edilen Meral Akşener, Ümit Özdağ, Yusuf Halaçoğlu ve Sinan Oğan umutlarını başka oluşumlara bağladı.

AKŞENER, YENİ PARTİ İÇİN NABIZ YOKLUYOR

MHP’ye operasyonun başını çeken Meral Akşener, halk oylamasında “hayır” propogandası yapan siyasi partileri ve eski vekilleri ziyaret ederek yeni parti için nabız yokluyor.

ÖZDAĞ VE HALAÇOĞLU CHP'YE GEÇECEK İDDİASI

Muhalif isimlerden Ümit Özdağ ve Yusuf Halaçoğlu, Meral Akşener’in yanında görüntü verse de, bir taraftan da CHP ile dirsek temasını kesmiyor.

Kulislerde Özdağ ve Halaçoğlu’nun CHP’ye geçme planları yaptığı, CHP’nin de iki isme sıcak baktığı dillendiriliyor. İkilemde kalan iki isim safını belirlemek için Akşener’in kararını vermesini bekliyor.

Akşener’in kuracağı yeni bir parti güçlü bir siyasi hareket oluşturmazsa, Özdağ ve Halaçoğlu’nun kapalı kapılar ardında görüştükleri CHP’ye transfer olacağı belirtiliyor.

Öte yandan MHP’den ihraç edilen muhalif isimler, yeni oluşum sürecinde eski Iğdır Milletvekili Sinan Oğan’ı yanlarına almak istemediği belirtildi.

Yeni Şafak

MHP, kirlerinden arınıyor!-2
 // Ahmet Y.
Ak Parti'de de işte böyle REİS'imizi olumsuz etkileyen keneler hala bulunuyor. Bu keneler Ak Parti'den ne zaman elenirse, işte o zaman Ak Parti, gerçek kimliğine kavuşacaktır....
18 Mayıs 2017 Perşembe 15:16
MHP, kirlerinden arınıyor!-1
 // Ahmet Y.
Darısı Ak Parti'nin başına. MHP yi ve D.B.'yi zıvanadan çıkaranlar, demek ki bu hainlermiş. Bunlar hakiki MHP li ve Ülkücü olsalar, rahmetli Alparslan Türkeş'in taban tabana zıt olduğu bir parti de ne işleri olabilir? Yanlış anlaşılmasın, burada ki niyetim D.B. yi karalamak değil ama, birinsan ne kadar istemese de çevresinde bulunanların görüşlerinden etkileniyor. Zamanında D.B. nin Ak Parti'ye karşı son derece sert ve olumsuz eleştiriler yönetmesinin sebebi de işte bunlar....
18 Mayıs 2017 Perşembe 15:14
KAVURMACI SERBEST
 // KAVURMACI SERBEST
SAADET PARTİSİ CHP MUHALİF MHP HDP HADEP BUNLARIN ORTAK DÜŞMANI RTE OLDUKTAN SONRA BİRLİKTE OLMAMAK İÇİN BAŞKA SEBEP ARAMAZLAR,ESKİDEN ANAP OLMASA RP YE SONRADAN AK PARTİ OLMASA SP YE VERİRİM DERDİM OYUMU AMA ARTIK ÖYLEE DEGİL SP LİLERİN HADEP HP CHP DEN BİFARKI KALMADI.........
18 Mayıs 2017 Perşembe 13:07
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler