YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
MHP'li başkan adayı yerinde fırladı!
MHP'li başkan adayı yerinde fırladı!
26 Şubat 2014 00:10
Konya'da MHP Doğanhisar Belediye Başkan adayı Abdullah Koç, seçim bürosu açılışında ismi anons edilince, protokol sırasında oturduğu koltuğundan fırlayıp, sehpanın üzerinden atlayıp, halkı selamladı.

MHP Doğanhisar İlçe Başkanlığı, geçen cumartesi günü kent merkezindeki seçim bürosu için açılış töreni düzenledi.

Törene MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, MHP İl Başkanı Tarık Taşçı, Doğanhisar Belediye Başkanı adayı Abdullah Koç ve davetliler katıldı. Seçim bürosu önünde yapılan tören sırasında programın sunucusu konuşmasını yapmak üzere belediye başkan adayı Abdullah Koç'u kürsiye davet etti. Anonsu duyan başkan adayı Abdullah Koç da, protokol sırasında oturduğu koltuğundan fırlayıp, sehpanın üzerinden atlayıp, halkı selamladı. Koç'un, bu davranışı ise Milletvekili Mustafa Kalaycı ve diğer davetlilerin gülümsemesine neden oldu. Koç, konuşmasında da yapacağı projeleri anlattı.

 

00:33
 // FIRLAMA
Lakabı bundan sonra Fırlama olmassa çok iyi. Aklıma Zeki Alasya, Metin Akpınar ve kardeşlerinin altın bulma filmi geldi. Gayseri ıh ıh diyor ya o film. Bizim Nörü Kantar'a bir şeyler yapıyorlar. Düdük, tiz bir sesle ciyaklarcasına gülüyor. Zeki Alasya da, Oğlom oğlom oğlooom! Dediği zaman kopmuştum. Bu adaya da, öyle demek lazım....
26 Şubat 2014 00:33
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler