YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
MHP'li aday AK Parti'ye geçti
MHP'li aday AK Parti'ye geçti
05 Eylül 2015 19:00
Mersin'de 7 Haziran genel seçimlerinde MHP'den milletvekili aday adayı olan Taner Boz, AK Parti'ye geçerek, 1 Kasım seçimleri için milletvekili aday adayı oldu.

AK Parti İl Başkanlığında düzenlenen törende Mersin İl Başkanı İsmail  Taşpınar, Boz'a parti rozeti taktı.

Taşpınar, 1 Kasım'daki seçimlerde yeniden tek başına iktidar  olacaklarına inandıklarını söyledi. Türkiye'nin yeniden istikrarlı günlerine  kavuşacağını ifade eden Taşpınar, şöyle konuştu: 

 "Seçim hükümeti kurulması aşamasında AK Parti'yi yalnız bırakmaya  çalışıp sanki HDP ile bir seçim hükümeti kurmuş görüntüsü vermek için gayret  gösterenler oldu. Bu süreçte genel başkanımız terör örgütlerinin üzerine  gidileceğini söyledi. CHP ve MHP'nin göstermiş olduğu tavrı da vatandaşlarımız  yakından gördü. İnşallah 1 Kasım'da bunların gereğini yapacaklar." 

Taner Boz ise AK Parti'ye katılmaktan büyük mutluluk duyduğunu  aktararak, "Son günlerde içten ve dıştan ateş çemberine alınmış vatanda kayıtsız  kalamazdım. Birilerinin 'Ben yokum' dediği zamanda 'Ben varım' dedim. Ben bir  hukukçuyum haksızlık karşısında asla susmam asla boyun eğmem. Her zaman hakkı ve  hakikati savunurum. AK Parti'de de aynı idealde gece uyumadan, gündüz yorulmadan  çalışacağım" diye konuştu. 

Boz ayrıca, şehitler için Kur'an-ı Kerim okuduktan sonra dua etti. 

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler