YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
MHP’den Sinan Oğan açıklaması
MHP’den Sinan Oğan açıklaması
03 Kasım 2015 15:51
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), bazı medya organlarında çıkan MHP’den ihraç edilen Sinan Oğan’ın mahkeme kararıyla kesin olarak MHP üyeliğine döndüğü şeklindeki haberlere ilişkin açıklama yaptı.

Açıklamada, “Sinan Oğan’ın açmış olduğu dava kabul edilmiştir. Ancak bu karar kesin değildir, temyiz edilebilir bir karardır” denildi.

MHP, bazı medya organlarında MHP’den ihraç edilen Sinan Oğan’ın mahkeme kararıyla kesin olarak MHP üyeliğine döndüğü şeklindeki haberlere ilişkin yazılı bir açıklama yaptı.

MHP’den yapılan açıklamada, Sinan Oğan’ın açmış olduğu davanın kabul edildiği belirtilerek şöyle denildi: "Ancak bu karar kesin değildir, temyiz edilebilir bir karardır. Sinan Oğan’ın açtığı davada mahkemenin; seçimin hemen ertesinde 2 Kasım 2015 tarihini duruşma günü olarak belirlemesi, tesadüfi değildir. Mahkemece dava dosyası tekemmül etmeden ilk duruşmada jet karar verilmesiyse rastlanır bir olay değildir. Dava dosyasına ilgi duyan onlarca yargı görevlisinin gayretleri ve kimlikleri tarafımızca bilinmektedir."  

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler