YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
MHP'den Meral Akşener'e inceleme
MHP Genel Merkezi'nce, Genel Başkan Devlet Bahçeli'ye yönelik "Başparalelci" ve benzeri ifadeler kullanan eski MHP milletvekili Meral Akşener hakkında inceleme başlatıldı.
MHP'den Meral Akşener'e inceleme
17 Nisan 2016 / 14:33 Güncelleme: 17 Nisan 2016 / 16:06

MHP'de kurultay çağrısında bulunan isimlerden eski Milletvekili Meral Akşener için MHP Genel Merkez Yönetimi harekete geçti. MHP Genel Merkez Yönetimi, Meral Akşener'in, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli için söylediği, "Başparalelci" ifadesi nedeniyle inceleme başlattı.

Geçtiğimiz günlerde eski MHP Milletvekili Akşener, paralel proje söylentileriyle ilgili, "Eski Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu için de böyle demişlerdi. Şimdi de benim için diyorlar. O dönem sayın İhsanoğlu, Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'nin adayıydı. Ekmeleddin İhsanoğlu bir paralel proje ise, onun seçen başparalel de Sayın Bahçeli oluyor" demişti. 

Müslüman
 // MMOM
Müslüman,içinden günde 5.000 Fil Suresini oku, huzura er. Allah (C.C.) okuyanı her türlü sıkıntıdan korur,ahlakını güzelleştirir....
17 Nisan 2016 Pazar 19:00
disiplin
 // yaşar çakmak
İşte böyleee!
Akşener disipline sevkedilir. Disipline sevkedilende genelbaşkan adayı olamaz. Bahçeliye çelme sadece bahçeliye değil aynı zamanda devlete çelme takmak demek. devlete çelme takanında ayağı kırılır. vesselam...
17 Nisan 2016 16:55
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler