YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
MHP'den CHP'ye sert cevap
MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, CHP'li Haluk Koç'un MHP'ye yönelik eleştirilerine sert cevap verdi.
MHP'den CHP'ye sert cevap
18 Ekim 2012 / 12:16 Güncelleme: 18 Ekim 2012 / 12:21

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, ''CHP yöneticileri, MHP hakkında ipe sapa gelmez fikirler serdedeceklerine, kendilerine çeki düzen vermelidirler'' dedi.

Yalçın, yaptığı yazılı açıklamada, CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç'un, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile ilgili bazı beyanlarda bulunduğunu belirterek, ''Sayın Koç'un temsil ettiği ana muhalefet partisi CHP, tutarsızlık ve hırçınlıklarıyla ünlenmiş, beceriksiz ve basiretsiz siyasetin timsali haline gelmiş bir partidir'' ifadelerini kullandı.

CHP'nin, ''terörle mücadelede AK Parti'nin yürüttüğü teslimiyetçi açılım politikalarına rahmet okuttuğunu'' iddia eden Yalçın, ''CHP, siyasette ilkesizliğin, hayal kırıklığının ve başarısızlığın adıdır. Başta Sayın Haluk Koç olmak üzere CHP yöneticileri, MHP hakkında ipe sapa gelmez fikirler serdedeceklerine, kendilerine çeki düzen vermelidirler. Aksi takdirde milletimiz ana muhalefet partisini geçici olarak verdiği bu görevden ilk fırsatta azlederek siyaset kabristanına gönderecektir'' değerlendirmesinde bulundu. aa

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler