YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
MHP'den CHP'li Selin Sayek Böke'ye sert cevap
Milliyetçi Hareket Partisi, Devlet Bahçeli'ye hakaretler yağdıran CHP'li Selin Sayek Böke'ye çok sert cevap verdi.
MHP'den CHP'li Selin Sayek Böke'ye sert cevap
14 Ekim 2016 / 11:40 Güncelleme: 14 Ekim 2016 / 11:50

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve parti sözcüsü Selin Sayek Böke'nin “İktidara ve Saray’ın yedek lastiğine sesleniyoruz. Türkiye’nin demokrasi sorunu var, rejim sorunu yok. 

Vatandaşın hukuk ve ekonomik sorunu var rejim sorunu var. Bırakın başkanlığı, lafı bile Türkiye’yi eritiyor” sözlerine MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman yanıt verdi.

MHP'DEN CHP'YE: PKK'NIN DON LASTİĞİ CHP

Büyükataman, yaptığı yazılı açıklamada şöyle dedi: "Diğer bir siyaset kuklası CHP’li Selin Sayek Böke, Sayın Genel Başkanımıza ve partimize izansızca laf atmaktadır. 

Kendileri PKK’nın 'don lastiği' oldukları için dünyayı öyle algılamaları ve partimize lastik yakıştırması yapmaları tamamıyla bilinçaltlarının dışa vurumudur.

"BİZİ DEĞİL, 'HDP'YE OY VERDİK' DİYEN YÖNETİCİYİ SORGULAYIN"

CHP, MHP’nin siyasetini sorgulayacağına 'ailece HDP’ye oy verdik' diyen dönemin Genel Başkan Yardımcısını sorgulamalıdır. 

Bebek katilinin posteri altında yürüyüşe katılan milletvekilini ve şu anda kelle koltukta PKK ile mücadele eden polisimize ve askerimize suç duyurusunda bulunan bir diğer Genel Başkan Yardımcısını sorgulamalıdır.

"SİZ PKK LEŞLERİNE AĞIT YAKARSINIZ"

Milliyetçi Hareket Partisi; Türkiye ve Türk milleti için vardır. Biz sorumlu ve millî muhalefetimizi yine yapacağız; ama siyasi mücadelenin ahlaki ve vicdani dengeden mahrum olmasına izin vermeyeceğiz. Bu devlet bizimdir. Bu millet biziz. 

CHP’liler ya PKK leşlerine ağıtlar yakar ya da Che tişörtleriyle Meclis’te gösteri yapmaya kalkışır. Milliyetçilik, Bolivya dağlarında öldürülen Arjantinli maceracı serseri Guevera için zırlayıp da sıra Kazak kahramanı Osman Batur’a gelince susmak hiç değildir. CHP zihniyeti bunu anlayamaz.

"HADDİNİZİ BİLİN"

Bu sebeple CHP’nin sözcüleri Sayın Genel Başkanımızın adını ağızlarına alırken iyi düşünmelidir. Milliyetçi Hareket’e bu konularda dil uzatmak sicili bozuk, sabıkası kabarık zihniyetlerin haddi ve hakkı değildir."

 // İbrahim berber
Helal olsun sizlerden beklenen budur...
15 Ekim 2016 14:17
 // Temel yelekoģlu
Helal olsun mhp genel baskanina ve yonetimine evet siyaset yapilir vaatler aciklanir secime gidilir millet ne derse o olur.millet bizim vatan bizim diyor ellerinde operim.siyaset başka vatanperverlik başka mhp bu nu cok iyi idrak ediyor hepsine saygilarimla....
14 Ekim 2016 16:57
CHPyi bir tek talat asaldan dinleyin yeter. anlarsınız.
 // hursit dilaver
ağzınıza saglık efm. daha önce çok yazdım ama bulamadılar demek. ama görev bilin bulun. TALAT ASALIN, 1969 SEÇİMLERİNDEY Dİ YANILMIYORSAM. BİR RADYO/TV KONUŞMASI VARDIR. şairliği ve edebiyatçılığını da konuşturarak yaptığı bu propaganda konuşması CHPYİ TAM TARİF EDER. DAHA GÜZELİNİ BULAMAZSINIZ. TRTde vardır o kayıtlar. bulun, buldurun ve bilboardlara onu altın harflerle yazıp asın. İŞTE CHP ODUR. yazi edebiyat tarihine geçecek bir konuşmadır.ihmal etmeyin bulun,biri bunu iş edinmeli....
14 Ekim 2016 Cuma 16:55
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler