YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
MHP'den Başbakan'a sert cevap
MHP'den Başbakan'a sert cevap
23 Kasım 2012 16:02
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Başbakan Tayyip Erdoğan'ın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli hakkındaki sözleriyle ilgili açıklama yaptı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, ''Başbakan Erdoğan, partimizin itibarını zedelemek için mutat saldırgan üslubunu ve iftiracılığını sık sık öne çıkarmaktadır'' iddiasında bulundu.

Yalçın, yaptığı yazılı açıklamada, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ''MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli için ''İslam dünyasıyla zerre kadar alakası olmayan Genel Başkan'' sözünü kullandığını belirterek, Bahçeli'nin her zaman Türk-İslam dünyası ile iç içe ve meseleleriyle ilgilenen bir siyasetçi olduğunu belirtti. 

''MHP'nin Türk-İslam dünyasındaki misyon ve fonksiyonundan duyduğu kompleksi gizleyemeyen Başbakan Erdoğan, partimizin itibarını zedelemek için mutat saldırgan üslubunu ve iftiracılığını sık sık öne çıkarmaktadır'' görüşünü savunan Yalçın, ''Kavgacılığı ve hırçınlığı milletimize bıkkınlık veren bu Başbakandan ve bu özürlü hükümetten kurtulmanın yolu MHP iktidarından geçmektedir'' ifadesini kullandı. aa
 

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler