YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
MHP'den 'Andımız' protestosu
MHP'den 'Andımız' protestosu
03 Ekim 2013 08:31
İlkokullarda 'Andımız' uygulamasının kaldırılmasını protesto etmek amacıyla MHP Genel Merkezi binasına büyük bir afiş asıldı.

Demokratikleşme Paketi'nde yer alan ilkokullarda "Andımız" uygulamasının kaldırılmasını protesto etmek amacıyla MHP Genel Merkezi binasına büyük bir afiş asıldı.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, açıkladığı Demokratikleşme Paketi'nde ilkokullarda "Andımız" uygulamasının kaldırılacağını duyurmuştu. Bu uygulamanın kaldırılmasına tepkiler de sürüyor. MHP, uygulamanın kaldırılmasını, parti genel merkez binasının dış cephesine astığı "Andımız"ın yazılı olduğu bir afişle protesto etti. Dev afişin yanında Türk bayrağı ve parti bayrağı da yer aldı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada da uygulamanın kaldırılmasını eleştirmişti.

 

İHA

vatansever adam mış!
 // akın
dünyanın en vatansever adamıymış,senin aklın pek almaz böyle işlere sen yaşa padişahım naraları atmaya devam et.sen ve senin gibi adamların türk milliyetçiliğini anlayamaz bu ülkeyi 1990 larda bölünmekten kurtaran bu andımıza sadık özel harekatçı polislerimiz olmuştur.faşizm görmek istiyorsan ak parti meclis oturumuna katıl anlarsın.burhan kuzu bile artık isyan etti.yine yazıyorum burdan 2014 de gidecek tayyip erdoğan ve tayfası.11 yıldır yapmadıkları yolsuzluk kalmadı....
03 Ekim 2013 Perşembe 23:48
MHP ANDI
 // DÜNYANIN EN VATANSEVER ADAMI
Demek, hükümet bu andı kaldırmakla ne kadar haklıymış. Meğer bu andımız dedikleri faşist duası, bir siyasi metinmiş. Okullarda siyasetin ne işi var. Alsınlar kendileri sabah akşam okusunlar, şimdi yerini buldu o and....
03 Ekim 2013 Perşembe 15:31
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler