YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
MHP'den AK Parti'ye geçti
MHP'den AK Parti'ye geçti
27 Eylül 2013 13:35
Tokat'ın Turhal İlçesi'ne bağlı Şenyurt Beldesi Belediye Başkanı MHP'li Cafer Ünal Arslan, partisinden istifa ederek AK Parti'ye geçti.

Turhal ilçesinde bağlı Şenyurt Beldesi Belediye Başkanı MHP'li Cafer Ünal Arslan, partisinden istifa etti. AK Partiye geçen Arslan için il binasında tören düzenlendi.

Törende konuşan AK Parti İl Başkanı Eyüp Eroğlu, Arslan'ın başarılı bir belediye başkanı olduğunu söyledi.

Genel merkezin onayı ile birlikte Arslan'ın AK Parti'ye geçişinin onaylandığını söyleyen Eroğlu, "Şenyurt Belediye Başkanımızı Ak Parti Belediyeciliğine ve yine başkanımızı Ak Parti'ye kazandırmanın mutluğunu ve gururunu sizlerle paylaşıyorum. Allah hayırlı uğurlu etsin. Belediye Başkanımıza bundan sonraki çalışmalarında yine başarılar diliyorum. İnşallah Ak Parti Belediyeciliğini iyi anlayan, özümseyen ve bu doğrultuda çalışmalarını yukarı seviyelere çıkarmasını diliyoruz ve buna inanıyoruz" dedi.

"AK Parti'de olmaktan mutluyum"

MHP'den istifa ederek AK Parti'ye geçmekten dolayı mutlu olduğunu söyleyen Cafer Ünal Arslan ise, "Her geçen gün dünyada büyüyen, güçlenen, dünyada itibarı artan bu ülkenin çocuğu olmaktan gurur duyuyorum. Türk siyasetinin önünü açan ve toplumun genişleten sayın Başbakanımız ve siyasi kadroları ile aynı safta olup hak yolunda çalışmaktan büyük bir onur duyuyorum" diye konuştu.

 

DHA

15:42
 // anladi
Mhp nin kendisini tekrar aday göstermeyeceğini anladiği için Akp ye geçmiştir....
28 Eylül 2013 15:42
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler