YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
MHP'de Osman Kaçmaz şaşkınlığı
Sincan Hâkimi Osman Kaçmaz'ın görevinden istifa ederek MHP'den aday olacağını açıklaması MHP yönetimini şaşırttı...
MHP'de Osman Kaçmaz şaşkınlığı
12 Mart 2011 / 11:11 Güncelleme: 12 Mart 2011 / 11:11

MHP yöneticileri, Kaçmaz'ın partilerinden aday adayı olacağını, yazılı ve görsel basından öğrendi. MHP Genel Sekreteri Cihan Paçacı, "Benim bildiğim, parti ile bir görüşmesi olmadı.

Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ile de bir temasa geçtiğini duymadım. Hukukçu kimliğinin dışında kendisini de tanımam. Partiden diğer arkadaşlarımla bir ilişkiye girdi mi onu da bilemiyorum." dedi.

Kaçmaz'ın aday olması halinde prosedürün belli olduğuna dikkat çeken Paçacı, "Partimize başvurular 14 Mart'ta başlıyor, 21 Mart'ta sona eriyor. Bu süre içinde gelir başvuru formunu doldurur ve 1.000 lira başvuru ücretini yatırırsa aday adayı olabilir. Ancak ondan sonraki değerlendirme nasıl olur onu bilemem." şeklinde konuştu.

MHP Grup Başkan Vekili Oktay Vural da Kaçmaz'ın adaylığı konusunda bir bilgiye sahip olmadığını söyledi. Vural, "Bildiğim kadarıyla, hiçbir görüşme olmadı." dedi.

Sincan Hâkimi Kaçmaz, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'le ilgili 'Kayıp Trilyon' davasında Anayasa'ya aykırı şekilde yargılama girişiminde bulunmuş, karar Yargıtay tarafından bozulmuştu. Kaçmaz, YÖK Başkanı Yusuf Ziya Özcan'ın başörtülü öğrencilerin üniversitelerden çıkarılamayacağı yazısı üzerine mahkemenin verdiği kovuşturmaya yer olmadığı kararını da kaldırmıştı.  (Zaman)

chp li müdür.mhpli il yönetim kurul üyesi.
 // kemalettin ertan
dosya no:2003/477 esas 2002/1648 esas 2003/1 esas ta chp li elektrik hırsızı chp niğde millet vekili aday adayı niğde tedaş il müdürü ile.niğde mhp il yönetim kurul üyesi recai bayoğlunun sahte belge ile tedaş direklerini satmaları dosyalarıdır.dava tam 7.5 yıl sürdürüldü.devlet bahçeli ile kemal kılıçdaroğluna ithaf olunur.bana TCK 46 LIK DELİ RAPORLARI ALDIRDIKLARI İÇİN.EŞİMİ VASİ TAYİN ETTİRDİLER.GÖRDÜNÜZMÜ TÜRKÇÜLÜĞÜ SAVUNANLARI.YÜCE TÜRK M...
13 Mart 2011 02:35
deli deliyi,imam ölüyü...
 // ibrahim çelikoğlu
İster seçilsin,ister seçilmesin.Kimlerin nereye sığıondığı önemlidir.Devletin üstündeyiz,korkmayın biz sizi koruruz diyenler deşifre oluyorsa;Kazanıyoruz......
12 Mart 2011 11:34
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler