YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
MHP'de 'evet' kıyımı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)'nde, EVET kıyımı. Evet diyenler partiden ihraç ediliyor...
MHP'de 'evet' kıyımı
22 Eylül 2010 / 12:25 Güncelleme: 22 Eylül 2010 / 12:25

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)'nde, Derince İlçe Teşkilatı eski Başkanı Adil Gülez'in referandumda 'evet' dediği için, Dilovası Belediyesi eski Başkanı Musa Kahraman ise teşkilat aleyhine açıklamalar yaptığı gerekçesiyle ihraç talebiyle disipline sevk edilecek.

MHP, referandumda 'evet' diyenleri partiden ihraç etmeye devam ediyor. Referandumun ardından MHP Kocaeli teşkilatında anayasa oylamasına 'evet' diyenler disiplin kuruluna sevk ediliyor.

MHP Kocaeli teşkilatında, 'referandumda 'evet' için çalıştı ve teşkilat hakkında aleyhte sözler söylediği' iddia edilen iki partili, MHP teşkilatından ihraç istemiyle disiplin kuruluna sevk edilecek.

MHP Kocaeli İl Başkanı Ruhi Çavdar'ın geçtiğimiz hafta yaptığı, "Referandumda 'evet' için çalışanları tespit ettik. Disipline göndereceğiz." açıklamasının ardından iki isme disiplin yolu gözüktü.

Bunlardan birisinin Derince İlçe eski Başkanı ve eski Derince Belediye Başkan adayı Adil Gülez olduğu öğrenildi. MHP'nin önde gelen isimlerinden Gülez'in, referandumda 'evet' kampanyasına destek verdiği için disipline sevk edileceği öğrenildi.

Dilovası eski Başkanı Musa Kahraman'ın ise teşkilat hakkında aleyhte sözler söylediği için disiplin kuruluna sevk edileceği öğrenildi.

Öte yandan, ihraç talebiyle disipline gönderilecek isimlerin işlemlerini yapan Kocaeli İl Disiplin Kurulu Başkanı Murat Metin'in de kısa zamanda çalışmayı sonlandıracağı öğrenildi. (Cihan)

MAFYA SİYASETİ !
 // BATUHAN
Bu adam galiba putin'e özeniyor o rusyanın en güçlü mafya babası imiş liderliğini devam ettiriyor. Malum partininde bu adam güçlü babası enazından güçlü tabanı olan bir başkan lider olmadığı güttüğü siyasetten bulunduğu saf'tan düştüğü durumdan belli ....
22 Eylül 2010 18:37
ihraç edilenlerin tek suçu bahçeliden daha ileri görüşlü olması
 // ismailc
ihraç edilenlerin tek suçu bahçeliden daha ileri görüşlü olmsası. bu insanlara yazık edişliyor. bu insanlar, seçim yapılsa ülkü oylarla yine başkan olurlar. ancak bahçelinin seçileceği şüpeli. bu adalet mi yosa, bahçelinin liderlik faşizanlığımı?...
22 Eylül 2010 12:58
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler