YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
MHP'de arka arkaya istifalar!
MHP'de arka arkaya istifalar!
10 Ocak 2016 10:35
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Muş İl Başkanlığı, 17 üyesinin dilekçelerini alarak istifalarını kabul etti.

Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan MHP İl Başkanı Şükrü Demir, il yönetimini hafta sonu olağanüstü toplanarak istifa eden üyelerin durumunu görüştüklerini ve istifa eden asil üyelerin yerlerine sırasıyla yedek üyelerin asil üyeliğe kaydırıldığını söyledi.

İstifa eden üyelere partilerine yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ettiklerini ifade eden Demir, bu davanın ilelebet yaşayacağını, kendilerinin fani davalarının ise baki olduğunu kaydetti.

Partilerinin dimdik ayakta hizmetine devam ettiğinin altını çizen Demir, “İl yönetim kurulumuz 9 Ocak 2016 tarihinde olağanüstü toplanarak istifa eden üyelerin durumunu görüştü. İstifa eden asil yönetim kurulu üyelerinin yerlerine yedek üyelerin sırası ile asil üyeliğe kaydırılması uygun görüldü. Bu durumda partimiz dimdik ayakta ve birlik içinde hizmetlerine devam edecektir. İstifa etmiş olan arkadaşlarımıza şimdiye kadar yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz. Bilinmelidir ki bu dava zor, biz sadece partinin değil, büyük bir davanın neferleriyiz. Bu dava ilelebet yoluna devam edecektir. Bizler faniyiz, bu dava bakidir ve Allah rızası için hizmet vermektedir” dedi.

Büyük davanın neferleri olduklarını vurgulayan Demir, “Ben dahi istifa edecek olsam bu dava yoluna devam edecektir. İlimizde bu görevi yapacak yüzlerce ülkücü vardır” şeklinde konuştu. 

 

İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler