YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
MHP uzlaşılmaz imajını değiştirecek!
Öncelikli hedefi muhalefette kalarak bir sonraki seçimde oylarını artırmak olan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "uzlaşmaz" görüntüyü değiştirmek için harekete geçti.
MHP uzlaşılmaz imajını değiştirecek!
11 Temmuz 2015 / 08:20 Güncelleme: 11 Temmuz 2015 / 13:26

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, seçim gecesinden başlayarak koalisyon için şartlar öne sürmüş ve "anamuhalefet partisi" olmak istediğini kamuoyuna duyurmuştu. Bahçeli'nin de sık sık verdiği sert mesajlar sonucunda ortaya çıkan görüntüyü değiştirmek ve "kapıların kapalı olmadığını" anlatmak için düğmeye basıldı.

Bahçeli, haftayı partisinin milletvekilleri ve kurmaylarıyla gruplar halinde iftar yaparak geçirdi. Burada parti kurmaylarına ve milletvekillerine konuşan Bahçeli, "Koalisyon konusundaki tutumumuz tabana doğru anlatılmalı" dedi. Bahçeli partisinin "uzlaşmaz" gösterilmeye çalışılarak, "algı operasyonu" yapıldığını söyledi.

'İtibarsızlaştırma çabası içindeler'

MHP lideri Bahçeli'nin TBMM Başkanlığına İsmet Yılmaz'ın seçilmesi ve Deniz Baykal'ın kaybetmesi, MHP Grup Başkanvekili Yusuf Halaçoğlu'na yönelik tepkiler gibi konularla ilgili olarak, "Oyunu bozduk ancak MHP'siz bir Meclis isteyenler var" dediği öğrenildi.

Bahçeli "Bizi barajın altında bırakmaya, itibarsızlaştırmaya çalışanların olduğunu biliyoruz" uyarısı yaptı.

 

SABAH

Etiketler:
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler