YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
MHP Kongresi'nde kavga çıktı
MHP Kongresi'nde kavga çıktı
10 Ocak 2015 22:07
Partinin Bafra'daki olağan ilçe kongresi, partililer arasında çıkan kavga nedeniyle iptal edildi

MHP Bafra İlçe Başkanlığı Olağan Kongresi, partililer arasında çıkan kavga nedeniyle iptal edildi.

Bafra Belediyesi Kültür Merkezindeki kongre, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

MHP Samsun İl Başkanı Şaban Kılıç'ın divan başkanı seçilmesinden bir süre sonra salona gelen MHP Bafra İlçe Başkanı Hüseyin Acar, divan kuruluna itirazda bulundu.

"İlçe başkanı gelmeden divan kurulamaz, seçime gidilemez, bu nedenle divanın sahneden inmesini talep ediyorum. Ben namazdaydım" diyerek tepki gösteren Acar, tartışma sırasında Kılıç'ın elindeki mikrofonu almak istedi. Bu sırada çıkan arbede kavgaya dönüştü.

Partililer ve güvenlik güçlerince yatıştırılan taraflar arasında bir süre sonra tekrar arbede çıkınca İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı, kongreyi sonlandırdı.

MHP İl Başkanı Kılıç, kongrenin iptal edilmesinin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, "Kim elini kaldırıp bana ve divana bir şey söylediyse, her kim küfür edip fiili saldırı yaptıysa lütfen herkes yazsın, ne gerekiyorsa yapalım ve bunların MHP ile ilişkisini keselim" dedi.

Kongrenin ne zaman yapılacağı konusunda ise bilgi verilmedi.

23:12
 // c.c
chp li yoldaslariyla düşüp kalktiklari için onlara da bulaşmış kongrede kavga etme hastalığı. artik sadece chp degil mhp de kavgalı kongre yapacak. ne mutlu sizlere. millet uzaya çıkıyor bunlar bir ilçenin kongresini bile yapamiyor....
10 Ocak 2015 23:12
23:00
 // Bunlar Turkucu
Turkuculerden ancak bu beklenirdi.Hani nerde Dogu Turkustan.Hani nerde Uygur Turklerine yardim.Bunlar kenderine yardim etmezler.Bunlar Turan hayal.Biz Gercek Ulkuculerin is basina gelmesini istiyoruz....
10 Ocak 2015 23:00
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler