YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
MHP kampı çileli başladı
MHP'nin ''Kızılcahamam İstişare Toplantısı'', Genel Başkan Devlet Bahçeli başkanlığında başladı.
MHP kampı çileli başladı
12 Ocak 2013 / 11:45 Güncelleme: 12 Ocak 2013 / 12:17

 

Parti içi değerlendirmeler yapmak üzere Kızılcahamam’da kampa giren MHP’li milletvekilleri, kar nedeniyle kapanan yolda zor anlar yaşadı. Yolda kalan araçlarından inen milletvekilleri kampın yapılacağı otele kadar yürümek zorunda kaldılar.  
 
Ankara Kızılcahamam’da güncel değerlendirmelerde bulunmak, siyasi gelişmeleri değerlendirmek için 3 günlük kampa giren MHP’nin kampına kar damgasını vurdu. MHP Lideri Devlet Bahçeli ve partililer Kızılcahamam’da Ülkücü Şehitler Anıtı’na karanfil bıraktı. Gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını cevapsız bırakan Devlet Bahçeli, daha sonra kampın yapılacağı Patalya Otel’e hareket etti.
 
Devlet bahçeli ve beraberindekilerin araçları Patalya Otel’in karlı yolunu çıkarken, partilileri taşıyan otobüs kar nedeniyle kayarak yolu kapatınca otobüsteki partililer ve kendi araçları ile otobüsün arkasından gelen milletvekilleri de yolda kaldı.
 
Partililer ve bazı milletvekilleri bir süre kara saplanan araçlarını eterken, araçlarını kurtarmayı başaramayınca otele kadar yürümek zorunda kaldılar. Gazetecilerin sorularına cevap veren milletvekilleri, kendileri için spor olduğunu ve muhteşem manzaranın tadını çıkarttıklarını söylediler.
 
 
 
İHA
 

 

 

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler