YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Meydanda sadece AK Parti olacak
Meydanda sadece AK Parti olacak
12 Mart 2014 09:15
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Siirt'te miting yapacağı Cumhuriyet Meydanı'nda, AK Parti dışındaki partilere ait bayrak ve pankartlar indirildi.

Cumhuriyet Meydanı'nda bir araya gelen siyasi parti temsilcileri, Erdoğan'ın öğlen miting yapacağı alanda AK Parti dışındaki partilere ait pankart  ve bayrakların toplatılması için ortak karar aldı. 
 
AK Parti İl Başkanı Nihat Yumuk, diğer siyasi partilerle meydandaki  pankart ve bayrakların indirilmesi konusunda temasa geçtiklerini belirterek, ''Herkes bu konuda anlayış gösterdi.

Mutlaka bu konuda birbirimize saygı duymamız ve saygılı birbirimize davranmamız gerektiği noktasında birleştik. Herkesin bu  konuda, çok hasa düşündüğünü ve provokasyonlardan uzak, sadece kardeşliğin  kazanacağı, özgürlüklerin yaşanacağı ve insanların birbiriyle kucaklaşacağı bir  Siirt dileğinde bulundular'' dedi. 
 
BDP İl Başkanı Mehmet Ata İnan da herhangi bir provokasyonun  oluşmaması için parti bayraklarının indirilmesi konusunda anlaştıklarını söyledi. 
 
Siirt Valisi Ahmet Aydın ve İl Emniyet Müdürü Metin Özkan da miting  alanında incelemede bulundu. 

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler