YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Metin Gündoğdu: “Kılıçdaroğlu’nun çirkin ve seviyesiz sözleri kabul edilemez”
Metin Gündoğdu: “Kılıçdaroğlu’nun çirkin ve seviyesiz sözleri kabul edilemez”
05 Nisan 2016 21:26
AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Kemal Kılıçdaroğlu’nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’nu hedef alan sözleri üzerine sert bir açıklama yaptı. Gündoğdu “Saygıdan ve nezaketten bihaber olan biri için genel başkanlık koltuğu fa

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na irifan söylediğ çirkin sözlere bir teki de AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu'dan geldi.

Gündoğdu; "Kılıçdaroğlu’nun Sayın Bakanımız hakkında söylediği sözler asla kabul edilemez. Derhal yaptığı açıklamalar sebebi ile hem milletimizden hem de Sayın Sema Ramazanoğlu Hanımefendi’den derhal özür dilemelidir. Saygıdan ve nezaketten bihaber olan biri için genel başkanlık koltuğu fazla" şekilden konuştu.

Gündoğdu'nun açıklamalarından önemli satır araları:

“CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun partisinin grup toplantısı yaptığı konuşmada Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Sema Ramazanoğlu Hanımefendi hakkında kullandığı sözler kabul edilemez. Bir siyasi partinin lideri konumunda olan Kılıçdaroğlu’nun böylesine çirkin ve seviyeden yoksun bu sözleri kesinlikle kabul edilemez." 

Türk siyasi tarihinde eşi benzeri yok

"Yeri geldiği zaman kadın haklarından dem vuran, bu konuda mangalda kül bırakmayan Kılıçdaroğlu ve tebaası, işlerine gelmediğinde ağız dolusu hakaretler sarf ediyorlar. Bu durum CHP için bir ilk değil. 2013 yılında da CHP’li bir milletvekili o dönemki Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımıza hitaben “Atatürk olmasaydı siz hangi tarikat mensubunun bilmem kaçıncı hanımı olarak orada oturacaktınız” diyerek Türk siyasi tarihinde eşi benzeri görülmemiş bir saygısızlığa imza atmıştı. CHP’nin çekirdek yapısında bulunan aynı zihniyet bu sefer de partinin genel başkanlık koltuğunda oturan Kemal Kılıçdaroğlu ile tekrar kendini açık etmiştir.

Derhal özür dilemeli

"CHP ne kadar makyajlanırsa makyajlansın, içindeki bu kin ve nefreti silemeyecektir. Milletin değerlerini ve iradesini yok sayan, bu ülkenin tüm devlet erkanına ve devletine karşı, beynelminel güçlerle iş tutan bu parti vatandaşın değerlerini yok saymaktadır. Kılıçdaroğlu’nun Sayın Bakanımız hakkında söylediği sözler asla kabul edilemez. Derhal yaptığı açıklamalar sebebi ile hem milletimizden hem de Sayın Sema Ramazanoğlu Hanımefendi’den derhal özür dilemelidir. Saygıdan ve nezaketten bihaber olan biri için genel başkanlık koltuğu fazla.”

Etiketler:
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler