YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Meral Akşener'e destek telefonları yağıyor
Meral Akşener'e destek telefonları yağıyor
15 Mayıs 2015 11:00
MHP Milletvekili adayı ve TBMM Başkanvekili Meral Akşener'e yöneltilen kaset iddiasına tepki çığ gibi büyüyor. Sare Davutoğlu, Ayşenur İslam ve Hayrünnisa Gül, Akşener’i arayarak ‘yanındayız’ mesajı verdi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu, büyük tepki çeken kaset iddialarının ardından MHP Milletvekili adayı ve TBMM Başkanvekili Meral Akşener'i telefonla aradı. Sare Davutoğlu'nun Akşener'e yanında olduğu mesajını verdiği öğrenildi. Başbakanlık kaynakları da Sare Davutoğlu'nun Akşener'i aradığını doğruladı.

Öte yandan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam da, TBMM Başkanvekili ve MHP İstanbul Milletvekili Meral Akşener'i telefonla arayarak, “Bir kadın siyasetçi olarak yanınızdayım” dedi.

Destek sevindirdi

Bakanlıktan alınan bilgiye göre, İslam, Akşener'i telefonla aradı. İslam, görüşmede, “Akşener'in yanında olduğunu, bu tür gayri ahlaki davranışların siyasette son bulması, bir daha yaşanmaması gerektiğini” belirterek, “Bir kadın siyasetçi olarak yanınızdayım” ifadesini kullandı.

Akşener ise Bakan İslam'ın kendisini aramasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti. Akşener, ayrıca 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün eşi Hayrünnisa Gül'ün kendisini aradığını ekledi.

rs1-279.jpg

destek
 // eskiülkücü
anladık aynı görüşü paylaşmasamda lanetliyorum o zihniyeti
hani partisinden ona destek, meral hanım takdir etttiğim bir siyasetçisiniz
tamam hiç sorgulamıyormusun durduğun yeri o iftiraları veya santajları yapanlarla okadar kankaki durduğun yer ayırtedebilene aşkolsun
meral hanım gözünü biraz aç sen yerin ora diğil nasılki bizim yerimiz değilse allah tezden sana hidayet versin dünya liderinin yanında yerini bulasın ...
15 Mayıs 2015 Cuma 13:45
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler