YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Meral Akşener'den kurultay çağrısı
1 Kasım seçimleri sonrası kurultay tartışmalarının yaşandığı MHP'de, adı genel başkanlık için eski milletvekili Meral Akşener, basın toplantısı düzenledi. Akşener, olağanüstü kurultay çağrısı yaptı.
Meral Akşener'den kurultay çağrısı
30 Kasım 2015 / 10:30 Güncelleme: 30 Kasım 2015 / 11:13

MHP eski Milletvekili Meral Akşener açıklamalarda bulunarak adaylığına ilişkin soruları yanıtladı. "Aday olacak mısınız?" sorusuna üstü kapalı cevap veren Akşener, parti içindeki herkesin aday olma hakkının olduğunu ve adaylığını açıklayanlara başarılar dilediğini söyledi.

Akşener'in konuşmasından satır başları;

"Bu millet artık her şey bitti denilen anda aslında hiç bir şeyin bitmediğini, en son Türk bitmeden hiçbir şeyin bitmeyeceğini kanıtlamıştır. Ne mutlu Türk'üm diyene..

Üst kurul delegelerimizin kimse üstünde değildir. İmzalar toplandığı takdirde üst kurul delegelerinin kararı geçerli sayılacaktır.

Hakkımda iddialar vardı. Ben Manyas tesislerine hayatta gitmedim bilmiyorum Sapanca'da veya başka bir yerde ne Arınç'la ne herhangi bir siyasetçiyle bir araya gelmedim. MHP'ye dair herhangi bir görüşme yapmadım, toplantıya katılmadım. Dolayısıyla partimize mensup kişiler dışında kimseyle siyaset konuşmadım..

ADAYLIK AÇIKLAMASI

Ben ve arkadaşlarım ükücü iradenin üzerimize yükleyeceği her türlü sorumluluğu üstlenmeye hazırız. Şuan itibariyle arkadaşlarımız olağanüstü kurultay talebiyle aday olacaklarını açıkladılar. Başarılar diliyorum. Her partilimizin aday olmaya hakkı vardır. Ben adayım diyen arkadaşlara başarılar diliyorum. Tek metin üzerinden imza toplayacağız. Olağanüstü kongre talebi karşılanırsa yanyana gelişleri delegelerimiz sağlayacaktır.

Benim 22 yıldır aktif politika yapıyorum bütün hayatım gözünüzün önünde geçti. İşbirliği içinde rekabet diyorum. Bu kavramı önce kendi hayatımızda gerçekleştirmemiz gerekiyor."

a-017.jpg

 

CESARET
 // KASTAMONULU
NAMUSLULARIN EN AZ NAMUSSUZLAR KADAR CESARETLİ VE GÜR SESLİ

OLMALARI ŞART!!!!...
30 Kasım 2015 Pazartesi 15:27
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler