YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Meral Akşener AK Parti'ye mi geçiyor?
Meral Akşener AK Parti'ye mi geçiyor?
05 Ağustos 2015 19:44
CNN TÜRK'te "Ne Oluyor?" programında katılan ANDY-AR'ın sahibi Faruk Acar, Kasım ayında olası bir erken seçimde AK Parti'nin, vitrinini yenilemesi durumunda bir heyecan yaratacağını ve bunun da tekrar AK Parti'yi iktidara taşıyabileceği tespitinde bulundu

Abdullah Gül'den örnek veren Faruk Acar, "Önümüzdeki günlerde AK Parti'den böyle bir hamle bekliyorum" diyerek, "sadece Abdullah Gül'den bahsetmiyorum. Meral Akşener, Ali Babacan, Rifat Hisarcıklıoğlu ve Nihat Ergül gibi flaş isimlerle vitrin yenilenirse iktidara taşıyabilir" dedi.

Meral Akşener, bu iddiayı haberiyakala.com sitesine değerlendirdi. 

Akşener, "Ben o programı seyretmedim ama yazısını okudum. Şirin Payzın'ın programında Faruk Acar diyor ki AK Parti olası bir erken seçimde yüzünü yenilemeli ve saydığı isimler arasında da Sayın Babacan'da var bir telkinde bulunuyor, böyle olsa iyi olur diyor. Böyle bir iddia var dememiş ama CNNTÜRK yazıya döktükten sonra yazının başına Meral Akşener AK Parti'ye geçecek diye yazmış. Kesinlikle böyle bir şey yok. ANDY-AR'ın sahibi olan beyefendi bir fikri ortaya koymuş. İsmi geçen diğer arkadaşları bilemem ama benim için böyle bir şey söz konusu dahi değil. Bakın altını çizerek söylüyorum ben MHP milletvekiliyim ve böyle bir durum kesinlikle söz konusu değil. Böyle bir şey mümkün değildir." dedi.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler