YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Memur-Sen: "Bu alçak saldırılar..."
Memur-Sen: "Bu alçak saldırılar..."
26 Ekim 2014 07:57
Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Yüksekova'da 3 askerin şehit edildiği saldırıya ilişkin, "Bu alçak saldırılar, milletimizin sahip olduğu birlik ve beraberliği bundan önce olduğu gibi bundan sonra da yıkamayacaktır" değerlendirmesinde bulundu.

Gündoğdu, Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde 3 askerin şehit olduğu saldırıya ilişkin yazılı açıklama yaptı.

Hain saldırıyı kınayan Gündoğdu, şehitlere Allah'tan rahmet, ailelere ve aziz millete başsağlığı diledi. Hain saldırının arkasında kim varsa, tetiği çeken kirli eller kimlerse yakalanıp yargı ve toplum önünde hesap vermelerini isteyen Gündoğdu, şunları kaydetti:

"Ülkemizde barış, kardeşlik ve huzur ortamının güçlendiği bir dönemde, terör örgütü hain eylemleriyle kalleş yüzünü ve taşeron kimliğini bir kez daha göstermiştir. Bu hain saldırı kardeşliğimizi asla zayıflatmayacaktır. Gücümüzü, kardeşliğimizi muhafaza ederek bir kez daha göstereceğiz. Birliğimiz sayesinde bütün engelleri aşacağız. Bu alçak saldırılar, milletimizin sahip olduğu birlik ve beraberliği bundan önce olduğu gibi bundan sonra da yıkamayacaktır.

Büyük Memur-Sen ailesi olarak bir kez daha milletimizi sağduyuya davet ediyoruz. Milletimize düşen görev sağduyulu olmak, terör örgütlerinin ve onları kurgulayan oyun kurucuların tuzağına düşmemektir. Türk'ü Kürt'ten, Laz'ı Çerkez'den, Alevi'yi Sünni'den ayırarak milletimizi bir birine düşürmek isteyenlerin oyunlarını tek ses ve tek yürek olarak bozacağız."

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler