YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Melih Gökçek'ten flaş açıklama
Ankara Büyükşehir Başkanı Melih Gökçek, Mansur Yavaş iddialarının ardından jet bir açıklama yaptı.
Melih Gökçek'ten flaş açıklama
30 Mart 2014 / 22:35 Güncelleme: 30 Mart 2014 / 22:38

Bir anda oylarımız yüzde 8 düştü. Baktık ki CİHAN'ın bilgilerini geçiyorlarmış. Oylarımızda her hangi bir düşüş yok. Manüplasyonlara inanmayın. Çevre ilçelerde biz öndeyiz.

Minumum aradakı fark 6,1. En fazla olacak bu. Gürsel Tekin zamanında İstanbul'u kazandık dedi ne oldu. Şimdi de aynısını yapıyorlar. Şu anda dahil arada 7,5 puan fark var.

AK Parti Ankara'da Büyükşehir'i ve 23 ilçeyi kazanmıştır. AK Parti tarihi zaferini kazanmıştır. Bu manüplasyonu yapanlar utansınlar. Oyların yüzde 35'i sayıldı.

Bir iki saat sonra yüzde yüzü sayılınca utanmayacak mısınız? O zaman ben sizinle en çok dalgayı geçen olacağım. AK Parti Ankara'yı kazanmıştır arkadaşlar hayırlı ve uğurlu olsun arkadaşlar.

23:12
 // YAVAŞ HIZLI DÜŞTÜ
Türkiye geneli baz alındığında, sonuçlar hiç de süpriz olmadı. Biz bu sonuçların sevincini 17 Aralık'da yaşadık zaten. Görünen köy kılavuz istemez. En kötü taklayı Feto, en kötü hezimeti Chp, en kötü düşüşü; hızlıca yere çakılarak Yavaş gördü. İstanbul'a Morgüller sunuyorum. Hadi hayırlısı. Millet ile inat olmaz; millete biat olur....
30 Mart 2014 23:12
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler