YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mehmet Metiner: "Adamlıktan nasibini alamamış"
Mehmet Metiner: "Adamlıktan nasibini alamamış"
26 Ağustos 2015 09:49
AK Parti milletvekili Mehmet Metiner Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a utanmaz ve alçakça saldırı başlatan CHP milletvekili Mahmut Tanal ve tiyatrocu Orhan Aydın hakkında bir açıklama yaparak her ikisinde hadlerini bildirdi.

CHP 'li Mahmut Tanal'ın kendisine yakışan asılsız ve ahlaksız bir tweeti üzerinden Cumhurbaşkanımızın değerli kızı Sümeyye Erdoğan'a dair hayasızca yorum yapan Orhan Aydın adındaki müptezel ve hayasız sanatçı müsveddesini haddini bilmeye çağırıyorum. Sümeyye Erdoğan'ın adını o kirli ve hayasız ağzına alırken bin kez düşünmelisin.

Sen de Mahmut Tanal sen de düşünmelisin. Başka işiniz yok mu sizin? Gencecik bir kızımızın adını o hayasız dilinize dolamanız ne kadar düşük olduğunuzu gösteriyor. Bu yaptığınıza düpedüz ahlaksızlık ve edepsizlik denir. Haddinizi bilmezseniz size bildirmesini biliriz.

Yeter artık yeter! Cumhurbaşkanımıza yaptığınız hayasızca saldırılar ve asılsız suçlamalar yetmiyormuş gibi Cumhurbaşkanımızın aile fertlerine yönelmeniz sahiden adamlıktan nasipsiz olduğunuzu gösteriyor. Düşmanlığın da bir ahlakı vardır. Her türlü ahlaki mülahazadan azade bu tavrınız adamlık vadisinde yerinizin olmadığını gösteriyor.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler