YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Mehmet Emin Ekmen Belediye başkanlığını da kazanacak"
"Mehmet Emin Ekmen Belediye başkanlığını da kazanacak"
05 Aralık 2013 13:33
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "AK Parti Batman Belediye Başkan adayı Mehmet Emin Ekmen milletvekili olduğu dönemde de çok başarılıydı, inşallah belediye başkanlığını da kazanacak" dedi.

Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğünce (BYEGM) düzenlenen 25'inci "Yerel ve Bölgesel Medya Buluşmaları" programına katılmak ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere Batman'a gelen Başbakan Yardımcısı Arınç beraberinde Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir ve AK Parti Batman Belediye Başkan adayı Mehmet Emin Ekmen ile AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti.

İl Başkanı Murat Güneştekin ile bir süre görüşen Arınç, parti binasından çıkışta partililere hitaben yaptığı konuşmada, gösterilen misafirperverlikten dolayı teşekkür ettiğini söyledi.

AK Parti Batman Belediye Başkan adayı Ekmen'i takdim eden Arınç, şöyle dedi:

"Sizlere büyük bir hediye, büyük bir emanet getirdik. Batman Belediye Başkan adayımız Mehmet Emin Ekmen beyi sizlere takdim ediyorum. Rabbim önümüzdeki seçimlerde Mehmet Emin Ekmen beyi, parti teşkilatlarımızı, bütün ilçelerimizi başarılı kılsın. Mehmet Emin bey milletvekili olduğu dönemde de çok başarılı bir kardeşimizdi. İnşallah belediye başkanlığını da kazanacak. Sizlerin gayretleri ve desteğiyle Allah da nasip ederse Batmanımıza güzel hizmetler yapacak.

Bugün bu dualarımız ve dileklerimizle geldiğimiz Batman'a Ankara’dan tüm arkadaşlarımızın selamlarını getirdik. Akşam saatlerinde yine birlikte olacağız. Daha çok konuşacağız.

Daha çok gönülden gönüle irtibatımızı inşallah kuracağız. Burada büyük bir toplantı var, onun için geldim. Benim bakanlığıma bağlı kuruluşlarla medya eğitim semineri yapıyoruz. Çok değerli gazeteciler geldi. TRT Genel Müdürü, Anadolu Ajansı Genel Müdürü, RTÜK Başkanı hepsi burada."

 

AA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler