YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mehmet Bekaroğlu'ndan MYK kararına ilk yorum
CHP'nin yeni Genel Başkan Yardımcısı Bekaroğlu: "Türkiye'de siyasetin kimlikler üzerinden yapılıyor olması ve bunun oluşturduğu kutuplaşmalar beni endişelendiriyor. Bunu azaltacak siyaset geliştirerek, CHP'ye katkı sağlayacağım." dedi
Mehmet Bekaroğlu'ndan MYK kararına ilk yorum
14 Eylül 2014 / 16:06 Güncelleme: 14 Eylül 2014 / 16:27

CHP'de Tanıtım ve Halkla İlişkiler'den sorumlu genel başkan yardımcılığına getirilen Mehmet Bekaroğlu, "Türkiye'de siyasetin kimlikler üzerinden yapılıyor olması ve bunun oluşturduğu kutuplaşmalar beni endişelendiriyor. Bunu azaltacak siyaset geliştirerek, CHP'ye katkı sağlayacağım. Bu açılan alan da yapacaklarımı kolaylaştıracak" dedi.

Bekaroğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile daha önce "CHP'nin siyaseti" üzerine konuştuklarını, ancak kendi statüsünün gündeme gelmediğini kaydetti.

18. Olağanüstü Kurultay'da, Kılıçdaroğlu'nun kontenjanından Parti Meclisi'ne (PM) seçildiğini, şimdi de Merkez Yönetim Kurulu'nda (MYK) görev verildiğini hatırlatan Bekaroğlu, şunları ifade etti:

"Bu görev ile bana bir alan açıldı CHP'de. Burada, CHP'ye geçme gerekçem doğrultusunda çalışacağım. Türkiye'de siyasetin kimlikler üzerinden yapılıyor olması ve bunun oluşturduğu kutuplaşmalar beni endişelendiriyor. Bu iyi bir nokta değil. Bunu azaltacak siyaset geliştirerek, CHP'ye katkı sağlayacağım

. Bu açılan alan da yapacaklarımı kolaylaştıracak. Önümüzde genel seçimler var, tanıtım ve halkla ilişkiler, bir siyasi partide önemli bir alan. Bu çerçevede bilgilerimi, tecrübelerimi, partinin mevcut bilgi ve tecrübeleriyle birleştirerek çalışacağım."

Bekaroğlu
 // M.N.A
Allah belani versin katki değil bir bok yapamassin...
14 Eylül 2014 22:03
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler