YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mehmet Barlas'tan CHP Liderine ilginç öneri
Mehmet Barlas'tan CHP Liderine ilginç öneri
08 Kasım 2014 12:06
Mehmet Barlas, Kemal Kılıçdaroğlu'na hizmete girdiği dönemde çok eleştirilen şatafatlı CHP genel merkez binasını hatırlattı.

Yazar Mehmet Barlas, CHP lideri Kılıçdaroğlu'na görkemli CHP genel merkez binasını ODTÜ'ye devretmeyi önerdi.

Sabah gazetesi başyazarı Mehmet Barlas, bugünkü yazısında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yeni cumhurbaşkanlığı sarayına ilişkin eleştirisini değerlendirdi.

"Herkes yalan söyler... Bazıları kendi söylediği yalanlara da inanmaz mı? Mesela Amerikan sinemasının ünlü yıldızı Al Pacino "Ben yalan söylesem de, bu mutlaka bir gerçeği yansıtır" diyordu bir söyleşisinde.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu "Biz iktidar olunca Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nı ODTÜ'ye devredeceğiz" dediği zaman, acaba bu söylediklerinin gerçek olacağına kendisi inanıyor muydu?
Mesela şöyle deseydi, daha doğru söylemiş olmaz mıydı?
- Biz CHP'nin görkemli Genel Merkez binasını ODTÜ'ye devredip, daha küçük bir binaya kiracı olarak geçeceğiz. Şimdiki Genel Merkez binasında birbirimizle kavga etmekten ve durmadan kurultay kararı almaktan başka bir şey yapamıyoruz.

Yalanlar yazılı hale geldiği zaman daha ciddi sonuçlar doğurur. Örneğin yalanlarla sütunlarını dolduran medya, ülkelerin arasını açabilir."

cehepeh
 // M.N.A
Sayın Barlas Allah sizden razı olsun Vallahi aklıma hiç gelmemişti chp ömrü billah iktidar olamaz büyüyemez beş odalı bir yer parti binası olarak nelerine yetmez bu israf niye...
08 Kasım 2014 14:31
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler