YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mansur Yavaş: CHP'li Aygün'le aynı karede olmaktan rahatsızım!
Kanal A'da Gazeteci Fatih Şahin'in sunduğu Çerçeve adlı programın konuğu CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş...
Mansur Yavaş: CHP'li Aygün'le aynı karede olmaktan rahatsızım!
19 Mart 2014 / 22:32 Güncelleme: 19 Mart 2014 / 23:32

Hedef kitlesini nasıl tanımlıyor?

Ben herkesten oy istiyorum tabi. Geçen sene  MHP'den aday olduğumda ben yine herkesten oy istedim. Çünkü belediye başkanlığı siyasi bir makam değil. En azından ben öyle düşünüyorum. Dolayısıyla insanlar sizin dürüst yönetip, yönetemeyeceğinize bakacaklar. İsraf edip etmeyeceğinize bakacaklar.

Başkan olursa belediye tesislerinde içki serbest olacak mı?

Bana böyle bir soru soruldu. Ben de kimsenin içkisine karışmam dedim. Oradaki uygulamayı da açıkçası tam bilmiyorum ama ben kendim içki kullanmıyorum, kullanana da karışmıyorum dedim. Ancak bunu parklarda, bahçelerde içki içilecek diye yaydılar. Bu kirli siyasetin bir ürünü. Zaten parklarda içki içmek kanunen yasak.

Geçen hafta Hüseyin Aygün ile sanki birlikteymişiz gibi bir afiş astılar. Bazı internet siteleri bu gerçek bir resimmiş gibi yayınladılar. Tabi bunlar Sayın Gökçek'e sorulduğu zaman hiçbir alakası yok dedi. Ancak iki gün önce yakalandılar. AK Parti'nin afişleriyle bu afişler aynı aracın içinden çıktı. Ayıp, kınıyorum ben sadece...

Hakkımı helal etmiyorum!

Afişi ben yapsam erkekçe söylerim. Karşımdaki rakiplerimin de erkekçe söylemesini isterim. Böyle hem yaptırım, hem yalan söylüyorsanız, bunun hesabını da ahirette göreceğim kendisiyle. Allah nasip ettiyse bunun önüne kimse geçemez, kazanacağız. Kazanamazsam da benim için dünyanın sonu değil ki... Ancak rakibimize baktığımız zaman bırakmamak için her şeyi yapıyor. Yani bu nasip işidir. Siz bir koltuğu bırakmamak için bu kadar direniyorsanız o zaman sizin korktuğunuz bir şey var. İnançlı bir insan bunu yapmaz. Siz benim söylemediğim bir şeyi ya da benim olmayan bir fotoğrafı sırf beni karamak için kirli siyasetinize alet etmek amacıyla yapıyorsanız ben kul hakkımı helal etmiyorum. İnancı olan insan bundan korkar.

Hüseyin Aygün'le aynı karede yer almaktan rahatsız oluyorum. Aynı partide olabiliriz ama aynı görüşte olmak zorunda değiliz.

Korsan afişleri Melih Gökçek mi astırdı?

Bu afişler, AK Parti afişleriyle aynı araçta bulundu. Bana tutanaklar gelmedi ama yakalananlardan biri kimin gönderdiğini söyledi.

Ulaşımla ilgili projeleri neler?

YANİ..
 // yokki...
Bu siyaset çok garip,,sıradan hatta bence zavallı bir kasaba avukatını ne kadarda alladılar pulladılar ve koskoca TÜRKİYE nin başkentine kurtarıcı rolü verdiler,garibimde bunun altında eziliyor adeta,,proğramlarda hafiften sıkıştırılınca başlıyor terlemeye ve her şeye evet diyor,,,yaa sana inanıpda kim bu sağ seçmenden oy verecek,,,ne diyelim Allah akıl fikir versin,,,o benimsemediğin adamlar yönetiyor seni mansurrrrrrrrr uyan uyannnnnnn......
20 Mart 2014 Perşembe 02:15
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler