YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Lütfi Elvan'dan Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'ye eleştiri
Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Mersin milletvekili adayı Lütfi Elvan, muhalefet liderlerini eleştirdi.
Lütfi Elvan'dan Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'ye eleştiri
26 Ekim 2015 / 00:35 Güncelleme: 26 Ekim 2015 / 00:54

Türkiye'nin önemli bir süreçten geçtiği dönemde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin sorumluluk almaktan kaçtıklarının altını çizen Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı ve AK Parti Mersin Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, "Madem ki iktidar olma ve bu ülkeyi yönetme niyetiniz yoktu neden bu partilerin başındasınız çok merak ediyorum Sayın Bahçeli, Sayın Kılıçdaroğlu" dedi.

Mezitli ve Yenişehir AK Parti İlçe teşkilatları tarafından Yenişehir Fuar Alanı'nda düzenlenen 'Mezitli ve Yenişehir Bakanıyla buluşuyor' adı altında gerçekleştirilen yemekte konuşan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı ve AK Parti Mersin Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, Mersin'e kavga etmek için değil, hizmet etmek için geldiğini ifade ederek, Mersin'e hizmet etmeye ve gönül köprüleri kurmaya geldiğini söyledi.

"TUĞRUL TÜRKEŞ ÜLKESİ İÇİN SORUMLULUK ALDI"

Koalisyon görüşmeleri ve geçici hükümet kurulması aşamasında yaşananları anlatan Elvan,  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin sürekli "Hayır" dediğini hatırlatarak, MHP ve CHP'nin geçici hükümete bakan vermek istemediğini, buna rağmen Tuğrul Türkeş'in "Ben bu ülke için çalışmaya varım. Anayasa bunu emrediyor. Ben ülkeme hizmet etmek istiyorum" dediğini ifade etti. Bahçeli ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun sorumluluk almak istemediğinin altını çizen Elvan, "Biz tribüne oturacağız, gelişmeleri seyredeceğiz' dediler ve ülkedeki kaos ve terör ortamını film izler gibi seyrettiler."

"Ülkemizin önemli bir süreçten geçtiği dönemde iki lider sorumluluk almaktan kaçtılar. Madem ki iktidar olma niyetiniz yoktu neden bu partilerin başındasınız çok merak ediyorum Sayın Bahçeli, Sayın Kılıçdaroğlu" diye konuştu. Elvan, bir partinin iktidar olmak, millete hizmet etmek için var olduğunu vurgulayarak, Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'nin "Biz millete hizmet etmek istemiyoruz. Sorumluluk almak istemiyoruz" dediklerini belirterek, 1 Kasım'ın çok önemli bir sınav günü olduğunu vurgulayan Elvan, tek başına iktidar olmayı hedeflediklerini söyledi.

"UYANIK OLMAMIZ LAZIM"

Buradaki programının ardından Mersin Doğu Dernekleri Federasyonu'nu ziyaret eden Elvan, üyelerin sorun ve taleplerini dinleyerek, birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Terörün dini, imanı ve ideolojisinin olmadığını kaydeden Elvan, "Terör insan tanımaz. Terör için insanın önemi, değeri yoktur. Ülkemizi karıştırmaya çalışanlar, ülkemiz üzerinde oyun oynamaya çalışanlar bu örgütleri kullanıyorlar. Maalesef bundan sonra da kullanmaya devam edecekler. Bizim uyanık olmamız lazım. Milli birlik ve bütünlüğümüzü, kardeşliğimizi zayıflatacak, bizi birbirimize düşürecekler karşısında hep birlikte tek vücut olmalıyız ve bu mücadeleyi hep birlikte sürdürmeliyiz. Bu ülke hepimizin. Biz etle tırnak gibiyiz. Bizi birbirimizden ayıramazlar ayırmaları da mümkün değildir. Türkiye üzerinde oyun oynayanları mutlaka ortaya çıkaracağız. O maşaları kullananlar, o kuklaları oynatanlar mutlaka ortaya çıkacaktır. Kuklaları oynatanları da ortaya çıkaracağız. O maşayı kimler tutuyorsa onları da ortaya çıkaracağız. Bunu birlikte yapacağız. Dayanışma içerisinde yapacağız" dedi.
 

HABER7

takiyeci liderler..
 // atiker
seksen doksan senedir türkiye üç dört tane milli lider tanıdı gerisi batılıların bolit büro üyesi masonların baronu olarak bu ülkede lider diye bu milletin başında hükümet ettiler sonuçlar ortada kaos ekonomik krizler yokluk ve caresizlik cb erdoğan millidir ak parti millidir 13 yılda yapılanlar tartışmasısız bunun delilidir eğer bunları göremiyorsa bir millet yozlaşmış kimyası bozulmuş demektir 1 kasım inşallah milli siyasi hareket olan ak partinin iktidarı ile sonuçlanır....
26 Ekim 2015 Pazartesi 09:01
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler