YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Liderlerin programı belli oldu
Liderlerin programı belli oldu
16 Temmuz 2015 12:54
Liderlerin Ramazan Bayramı programı belli oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ve Başbakan Dautoğlu'nun ramazan bayramı boyunca İstanbul'da olacağı öğrenilirken, Kılıçdaroğlu Antalya'da Bahçeli ise Ankara'da olacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip  Erdoğan'ın, Ramazan Bayramı boyunca İstanbul'da olması bekleniyor. 

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ramazan Bayramı'nı İstanbul'da geçirecek. Bayram namazını İstanbul'da kılmayı planlayan  Davutoğlu'nun, bayram süresince İstanbul'da olacağı belirtiliyor. 

Davutoğlu'nun, bayramda Ankara'da bulunmaması nedeniyle de AK Parti  Genel Merkezi ve Başbakanlık personeliyle bayramlaşma programının ise iki gün  öncesinden gerçekleştirildiği bildirildi. 

Kılıçdaroğlu Antalya'da 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bayramı Ankara dışında geçirecek  liderlerden. Kılıçdaroğlu, bayram nedeniyle bu sabah kızının da yaşadığı  Antalya'ya gitti. Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu ve çocuklarıyla bayram  süresince Antalya'da kalması bekleniyor. 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de bayramda Ankara'da olacak.  Bahçeli, ikinci gün parti genel merkezinde düzenlenecek bayramlaşma törenine  iştirak edecek. 

HDP Eş Genel Başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ'ın  bayram programlarına ilişkin bilgi ise paylaşılmadı. 

Kamalak Ankara'da, Türker İstanbul, Destici Eskişehir'de 

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, bayram namazını parti  genel merkezi yanındaki Hamidiye Camisi'nde kılacak. Kamalak, namaz sonrası  partililerle bayramlaşacak. 

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ise bayram namazını Tacettin  Dergahı'nda kıldıktan sonra, memleketi Eskişehir'e gidecek. Destici, ikinci gün  örgütle bayramlaşma töreni için Ankara'ya dönecek. 

DSP Genel Başkanı Masum Türker de bayramı İstanbul'da karşılayacak  liderlerden. Türker, ikinci gün partililerle bayramlaşmak için Ankara'ya gelecek,  üçüncü gün ise tekrar İstanbul'a gidecek. 

Liderler
 // M.N.A
Liderleri sayarken kamalak destici yi niye sayiyorsunuz onu anlamadım ikisi eski Türk Lirası ile bir kuruş etmez...
16 Temmuz 2015 16:20
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler