YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Liderler seslerinin kısılmaması için hangi önlemleri alıyor?
Seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte mitinglere tüm hızıyla devam eden liderlerin, seslerinin kısılmaması için aldığı önlemleri Hürhaber olarak sizler için hazırladık.
Liderler seslerinin kısılmaması için hangi önlemleri alıyor?
08 Mayıs 2015 / 15:44 Güncelleme: 08 Mayıs 2015 / 15:54

7 Haziran Genel Seçimlerinin yaklaşmasıyla birlikte yoğun miting programlarından dolayı sesleri kısılan siyasetçilerin her biri seslerini korumak için farklı önlemler alıyor.Davutoğlu sıcak ve soğuk içeceklerden uzak durmayı tercih ederken Kılıçdaroğlu ise özellikle sıcak su içmeyi tercih ediyor.

İşte liderlerin aldığı o önlemler...

DAVUTOĞLU'NUN MİTİNG REÇETESİ BALLI IHLAMUR

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu yoğun miting programında sesini korumak için ballı ıhlamur ve bol su tüketiyor. Soğuk ve sıcak içeceklerin tüketiminden kaçınan Davutoğlu ayrıca yiyeceklerinde baharat kullanmamaya özen gösteriyor.KILIÇDAROĞLU ÖĞÜNLERİNİ BİSKÜVİ İLE GEÇİRİYOR

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ses sağlığı için ağır beslenmemeye dikkat ederken öğünlerinin çoğunu bisküvi ile geçirmeyi tercih ediyor.Kılıçdaroğlu her miting öncesi toz zencefil ve balla hazırlanmış ılık suyu içmeyi ihmal etmiyor. CHP Lideri'nin yoğun miting programında sesini korumak için aldığı önlemlerden bir diğeri de sıcak su ve kaya şekeri.


BAHÇELİ'NİN KORUYUCUSU ORTA ŞEKERLİ KAHVE

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin sesini korumak için özel bir formülü yok fakat Bahçeli'nin en önemli ses koruyucuları her yemekten sonra içtiği orta şekerli Türk Kahvesi ve çay.

DEMİRTAŞ'IN FORMÜLÜ BOL SU VE PASTİL

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ise sesini korumak için bol su içiyor ve pastil kullanıyor.


ERDOĞAN DA SESİNİ BÖYLE DÜZELTMİŞTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Başbakanlığı sırasında yaptığı Van ve Diyarbakır mitinglerinde sesini nerediyse tamamen kaybetmişti. Erdoğan sesinin kısılmasının ardından, ülkenin dört bir tarafından gelen tarifleri uygulamış ve kısa sürede eski sesine kavuşmuştu.


 

HABERİN DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler