YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Leyla İmret'ten iç savaş Cizre'de başlayacak çıkışı
DBP'li Cizre Belediye Başkanı Leyla İmret, "iç savaş başlayacaksa Cizre'den başlayacak" dedi ve ekledi: "İç savaş yürüttüğümüzü söyleyebiliriz"
Leyla İmret'ten iç savaş Cizre'de başlayacak çıkışı
08 Eylül 2015 / 07:39 Güncelleme: 08 Eylül 2015 / 08:07

Bir süredir Türk Silahlı Kuvvetleri ve Özel Harekat polislerinin PKK'lı teröristlere operasyonlar düzenlediği Cizre'de, DBP'ye bağlı belediye başkanı Leyla İmret, "İç savaş Cizre'den başlayacak" dedi.

İngiltere merkezli yayın yapan Vice News'in "Türkiye'de iç savaş çıkacak: Kürt direnişinin merkezine hoşgeldiniz" başlığıyla sunduğu haberde Cizre Belediye Başkanı Leyla İmret'in görüşlerine yer verildi.

"İÇ SAVAŞ CİZRE'DEN BAŞLAYACAK"

Cizre Belediye Başkanı Leyla İmret Vice News'e yaptığı açıklamada “Bir söz vardır barış olacaksa Cizre'den başlayacaktır ve savaş da olacaksa o da Cizre'den başlayacaktır” dedi ve “Türkiye'de bir iç savaş yürüttüğümüzü söyleyebiliriz” ifadelerini kullandı.

Bir süredir Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde HDP'nin kazandığı belediyelerin PKK ve PKK'nın şehir yapılanması YDG-H'ye destek verdiği güvenlik kaynaklarınca dile getiriliyor.

su da vardır di mi sıcakça..
 // hursit dilaver
ah sana kıyamam. o gün orda olacağım, senin yanında.. bekle geleceğim bak.....
09 Eylül 2015 Çarşamba 00:10
ÇIKIN
 // MEHMED
ÇINDA SAVAŞALIM İ SÜRÜLERİ, SİZDEN Mİ KORKACAĞIZ, DOSTLARINIZA SORUN MEHMEDİMİ ÇOK İYİ BİLİRLER. ERKEKÇE ÇIKABİLİR MİSİNİZ ÇAKAL SÜRÜLERİ...
08 Eylül 2015 Salı 14:44
ingilizler ve güzel başkan..dokunulmaz tabi di mi..
 // hursit dilaver
Vice news gazetesi muhabirini sınırdışı edecek bir güç yok mu bu ülkede.. hamburgda bizim AA muhabirini nasıl postaladılar. yahu ders alsanıza.tamam hadi,1920lerden beri ingilizlere cetvelle çizilen haritalar misali her islam ülkesi gibi bağımız var, fazla laf edemeyiz, anladık. biliyoruz.bari şu gazetecilere müdahale edebilsek.yani devlet-i fehimane diye diye bunların her rezilliğine göz mü yumacağız.bari şu belediye başkanına hesap sorsak.dikkat edin bir şaşkınlık var ortalıkta..aman dikkat...
08 Eylül 2015 Salı 14:27
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler