YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kurtulmuş'tan 'ikinci kalkışma' iddialarına yanıt
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, ikinci bir kalkışma olabileceği iddiaları hakkında, "Böyle panik yaratacak sözlerden kaçınarak, hep birlikte uyanık olacağız" dedi.
Kurtulmuş'tan 'ikinci kalkışma' iddialarına yanıt
26 Eylül 2016 / 14:58 Güncelleme: 26 Eylül 2016 / 14:59

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Nnuman Kurtulmuş, Bakanlar Kurulu sonrası açıklamalarda bulundu. 

Kurtulmuş, ikinci bir kalkışma iddiaları konusunda, "Bu yönde rapor yok. Halkı endişeye sürüklemenin alemi yok. 15 Temmuz darbe teşebbüsüne kalkanlar kenara çekilecek değildir. 

Bunlar ve arkalarındaki iradenin Türkiye'nin önünü kesmek için fırsat kollayacağını tahmin etmek için müneccim olmaya gerek yok. Böyle panik yaratacak sözlerden kaçınarak, hep birlikte uyanık olacağız" ifadelerini kullandı.

 // Ömer
seni daha önceden de biliyorduk. Ne zaman, terör devleti'israil için: "ambargonun kaldırılması VEYA YUMUŞATILMASI ... ”diye açıklama yaptın, seni bir kez daha iyi tanıdık olmazsa olmaz 3 şart içerisinde '.... veya yumuşatılması ' ibaresi var mıydı? Resmi özür metnine ulaşamıyoruz. Var mı ulaşan veya gören? Bu mu bizim büyük devlet havalarımız?...
26 Eylül 2016 18:06
 // umut
Muhataplarız tutuklanıyor diyenlerin kasteddigi muhatapları nerede Ordudamı yargıdamı medyadamı milli eğitim ve sendikalardamı stklardamı.Sahi bölücü yıkıcı baascı sendika varda onlarında terörize olanları okullarda çocuklara zarar verip toplumsal infial peşinde olma niyetleri olmasın bu öğretmende öğretmen diye tutturan mandacıların...
26 Eylül 2016 17:34
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler