YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kurtulmuş: 'Partimiz ve diğer partiler çok dikkatli olmalı'
Kurtulmuş: 'Partimiz ve diğer partiler çok dikkatli olmalı'
13 Mart 2014 20:05
Numan Kurtulmuş, “Bugün Türkiye’de hepinizin de bildiği gibi türlü oyunlar oynanıyor. Bu noktada partimizin de, diğer partilerin de çok dikkatli olması gerekir” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, “Bugün Türkiye’de hepinizin de bildiği gibi türlü oyunlar oynanıyor. Her türlü sıkıntı veya sorun, ülkenin karıştırılması ve kaosa sürüklenmesi için kullanılabiliyor. Bu noktada partimizin de, diğer partilerin de çok dikkatli olması gerekir” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Fatsa’da partisinin düzenlediği programla Fatsa seçmenine hitap etti. Fatsa Belediyesi Kültür Sarayı’nda yapılan programda AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz ve Fatsa Belediye Başkanı ve Adayı Hüseyin Anlayan da birer konuşma yaptılar.

İlk konuşmayı yapan Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, önemli bir yerel seçim süreci yaşadıklarını belirterek, “İki dönemi geride bıraktık. Ustalık döneminde de Fatsa’ya hizmet etmek istiyoruz. İnşallah mahcup olmayacağız. Ordu’da büyükşehirle birlikte sistem de değişti. Bu seçimde hem Fatsa hem Ordu hem de onurumuz ve gururumuz Başbakanımız için çalışıyoruz. Seçim gününe kadar bu gayretli çalışmalarımız devam edecek” diye konuştu.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler