YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kulislerde konuşulan şok iddia: Nihat Genç MHP'ye mi geçiyor?
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, onlarca kişiyle bayramlaştı. Bir isim ise akıllarda soru işareti bıraktı.
Kulislerde konuşulan şok iddia: Nihat Genç MHP'ye mi geçiyor?
17 Ekim 2013 / 11:40 Güncelleme: 17 Ekim 2013 / 11:43

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, genel başkan yardımcıları, parti yöneticileri, bazı milletvekilleri ve partililerle parti genel merkezinde bayramlaştı.

Törene damga vuran isim ise Ulusalcılar'ın coşku adamı olarak bilinen yazar Nihat Genç oldu. Nihat Genç'in Bahçeli'nin yanına giderek bayramlaşması akıllara 'Milliyetçi Hareket'e mi geçiyor?' sorusunu getirdi.

"Bu yorgun iktidar gitmelidir"

Programdaki konuşmasında, AK Parti iktidarının "yorgun" olduğunu ileri sürerek, "Siyasi iktidar, 11 yılı değerlendirmekten aciz kalmakta, 11 yıl içerisinde nasıl bir politika izlediğini unutmakta, herkesin telkinine açık, özellikle de İmralı yönlendirmesiyle politikalarını geliştirme çabası içerisinde olmaktadır. Bundan kurtulmak lazımdır.

Bundan kurtulmanın yolu, iktidardan kurtulmakla eşdeğerdir. İktidardan kurtulmanın yolu ise 5 ay sonra gerçekleştireceğimiz mahalli idareler seçimleridir. Bu seçimler, Türkiye'nin ve çevresinin yeniden siyasi şekillenmesine gayret gösteren küresel güçlere karşı milli iradenin bir cevabı olmalıdır. Bunu bekliyoruz, bunu milletimizden istiyoruz" diye konuştu.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler