YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Korkunun ecele faydası yok"
MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, partisinin düzenlediği 'Birlik Gecesi'ne katılmak üzere geldiği Emirdağ ilçesinde yaptığı konuşmada"Hedefimiz tek başına iktidar, anket sonuçlarının doğruluğunu sandıkta göreceğiz"dedi.
"Korkunun ecele faydası yok"
16 Temmuz 2010 / 21:56 Güncelleme: 16 Temmuz 2010 / 22:12

MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, ''Biz anketlerin ve manşetlerin partisi değiliz'' dedi.

Vural, MHP Emirdağ İlçe Başkanlığı ve Ülkü Ocakları Emirdağ Şubesince düzenlenecek ''Birlik Gecesi'' konserine katılmak üzere Emirdağ ilçesine geldi.

Oktay Vural, partisinin ilçe binasında yaptığı konuşmada, oluşturulan sanal anketlerdeki düşük MHP oylarına cevap vererek anketlerin ve manşetlerin partileri olmadıklarını kaydetti.

Hedeflerinin tek başına iktidar olduklarını ifade eden Vural, şöyle konuştu:

''Biz anketlerin ve manşetlerin partisi değiliz. Biz irademizi kendi içimizden alıyoruz. Bunu millete soracağız. Halkımız hükümetten memnun mu? Habur'da güzel şeyler mi kötü şeyler mi oldu? Aç tavuk kendini darı ambarında zannedermiş. İnşallah sandıkta Hanya'yı da Konya'yı da görür. Tahterevalli siyasetinden memnun olmayanlar, MHP'ye kurdukları tuzaklarda başarılı olamayanlar bugün MHP için varlıklarını kendi içlerinde bir tehlike olarak görüyorlar. Korkunun ecele faydası yok. Türkiye'yi bölmek isteyenler, Cumhuriyetle hesaplaşmak isteyenler MHP'den Devlet Bahçeli'den korkmaya devam etsinler. Bununla ilgili irademizi ortaya koyacağız. Hedefimiz tek başına iktidardır. Bugün anket sonuçlarının doğruluğunu da sandıkta göreceğiz.''

Vural, ''MHP olarak biz görüş ve düşüncelerimizi kamuoyuna açık bir şekilde dile getirdik. Bu çerçevede sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli yaptığı çağrı üzerine görüş ve düşüncelerini belirtip, Cumhurbaşkanlığı makamına iletmiştir'' diye konuştu.

Oktay Vural daha sonra esnafları ziyaret etti.
AA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler